Puitkardinad ja bambusest kardinad

Puitkardinad sobivad hästi neile, kes soovivad luua interjööri võimalikult naturaalset muljet, laiad ribad seejuures annavad kardinale suursugusust. Meie valikus on 25/35/50mm riba laiusega puitribakardinaid.

  • Puitkardinad on valmistatud kvaliteetse viimistlusega naturaalsest materjalist (looduslik puit, bambus, džuut ja paber)
  • Kollektsioonis on ka õue sobivaid materjale

Puitribakardin lai lindiga

Puitribakardinad on sama funktsionaalsed ja sama paindlikud valguse reguleerimisel kui alumiiniumist ribakardinad, kuid nende pinnaviimistlus loob interjööris soojema ja kodusema tunde. Heleda peitsiga vői heledast naturaalsest puidust valmistatud ribakardinad annavad teie akendele kerge, sooja ja õhulise välimuse. Kui te soovite rõhutada oma korteri või elamu ajaloolist interjööri võite valida tumedates toonides puitribakardinad.

Puitribakardin kitsas

Kitsas puitribakardin on minimalistlikum, tekitab hubase miljöö ja on sama rohkete valguse reguleerimise võimalustega kui alumiiniumist ribakardin. Ribamaterjalideks on hästi kerged puuliigid peitsitud pärn ja bambus tänu millele on ka suuremõõdulised puitribakardinad lihtsalt käsitletavad. Puitribakardina ribade ülestõmbamisel tekib ribakardina ülaäärde ribadest pakk, millega tuleb arvestada akna visuaalsel vaatamisel ja kindlasti akna avamisel. Dekoratiivsuse lisamiseks soovitame nöörredeli asemel kasutada ribamaterjali toonile lähedases toonis lintredelit.

Pakettakna puitribakardin harmony

25mm bambus- ja puitribakardina erilahendusena pakume spetsiaalselt plastakende jaoks loodud aknaraamile kinnitatavat mudelit “Harmony”, mis ühildub aknaraamiga perfektselt. Tulemus on korrektne, esteetiline ning kinnitused märkamatud. Aknaraamile paigaldatud ribakardin eendub aknaraamist minimaalselt, mistõttu, saab akent või ust täielikult avada ilma kardinat või aknapõske riivamata. Ülalt tuulutusasendisse avanevatele akendele paigaldatakse ribakardinale külgtrossid, mis ei lase kardina alumist otsa aknast eemalduda ega kõikuda.

Puitruloo

Bambus-, puit -ja džuutmaterjalist puitrulood on originaalse välimusega, aknakatted mis sobivad väga erineva stiili ja otstarbega ruumidesse. Kasutatav materjal on hõre, hajutab sissetungiva otsese valguse kuid ei varja vaadet. Privaatsuse tõstmiseks ja valguse läbitungimise vähendamiseks soovitame lisada naturaalsest linasest kangast vooder. Tähelepanu tuleb pöörata sellele, et naturaalsete materjalide puhul võib värvitoon olla veidi erinev sõltuvalt materjali partiist.

Puitroomakardin

Täielikult alla lastuna moodustab kardin akna ees ühtlase pinna, kuid üles tõstmisel moodustuvad kangasse dekoratiivsed voldid. Kardina mehhanismid ja konstruktsioonid ei ole nähtavad, mistõttu ei paista kardin üldse tehnilisena.

Ülalt ja alt avanev roomakardin

Ülevalt ja alt avanevad puit- ja bambus roomakardinad on erilised materjali poolest. Kardinad sobivad päikesevalguse varjamiseks kas ülevalt, alt või keskelt, samal ajal säilib vaade sisse ja välja.