Uus trend fassaadikardinad

Praegusel ajal, kus veedame kodus aina rohkem mõnusasti aega, on tekkinud Teil kindlasti mõni alljärgnev küsimus:

  • Kuidas saan säästa enda kodu energiatarbimist?
  • Kuidas saan kaitsta oma aknaid ning sisemist interjööri?
  • Kuidas saaksin tõmmata ette kardinad, aga säilitada siiski aknast välja vaade?
  • Kuidas saan varjata uudishimulikele silmadele oma kodus viibimise?
  • Kuidas saaksin värskendada ning täiustada oma kodu välisilmet?
  • Kuidas pimendada maksimaalselt oma ruum, et nautida ka näiteks südasuve kõige päikselisemal päeval kodukino?

Uus trend, mis on kõige efektiivsem lahendus sissepaistva päikese ja soojuse eest varjumiseks on hoone fassaadile paigaldatud väliskardinad, mis hoiavad ka ruumi sisetemperatuuri stabiilsena.

Paigaldades oma kodule fassaadikardinad saame olenevalt toote- ja kangavalikust vähendada ligi 97% ruumi sissetulevate päikesekiirte hulka. Vähendades ruumi sissetulevate päikesekiirte hulka, vähendame päikesest tekkivat sooja kasvu ruumis ning automaatselt säästame energiakulusi kodu jahutamisele.

Fassaadikardinad kaitsevad Teie aknaid ning väärikat puitinterjööri päikese pleekimise eest.

Fassaadiruloo screen kangas on ideaalne abimees kui soovite ette tõmmata kardinad aga säilita siiski aknast välja vaade. Sama võimalus on ka fassaadiribakardinatel, mille ribade kaldenurgaga on võimalik tagada samaaegselt vajalik aknast väljavaade ja päikese varjutus.

Fassaadikardinaid on väga erinevates mudelites ja värvitoonides, millega annab oma kodu välisilmet suurel määral muuta või uuendada.

Fassaadiruloo koos pimendava kanga, külgluku ning fikseerivate profiiilidega on parim viis tekitada oma kodus täielik pimendus ka kõige eredamal keskpäeval.