Kõige sobivamad markiisid põhjamaade kliimasse

  • Tugevdatud konstruktsioon, testitud tuulekindlus
  • Parimat kanga kaitset pakkuv poolkassett
  • Vihmakindel mudel vihmakindla kangaga
  • Valgustusega markiisid
  • Kuni 7 aastat garantiid

PARIM reguleeritava kaldega poolkassett. Kasseti kallet saab reguleerida vastavalt igale markiisi kanga kaldele nii, et kokku keritud markiisi korral ei jää kasseti ja esiliistu vahele vahet, millest vihmavesi sisse pääseks. Esiliist sulgeb kasseti pealmise poole täielikult ja kaitseb kangast vihma ning lume eest sama hästi kui täiesti suletud e. täiskassett.

 

SUURIM markiisi kanga maksimaalne kalle, kuni 60 kraadi, pikendab päikesevarju aega nii tuppa kui terrassile madalalt paistva päikesega õhtuti ning suve alguses ja lõpus. Kallet saab ise käsitsi reguleerida.

TUGEVDATUD kangast kandvad konstruktsiooni osad tagavad markiisi maksimaalse vastupidavuse, mida tõendavad tootele väljastatud tuulekindluse sertifikaadid. Kõiki kuni 4,8 m laiuseid markiise võib kasutada tuulega kuni 10,5 m/s (tuulekindluse klass 2) ja laiemaid markiise tuulega kuni 7,8 m/s (klass 1) (va mudel Big, klass 0-5,3m/s).

 

ERAKORDSELT SUUR kuni 12 m laia või kuni 5 m välja ulatuva markiisiga on võimalik katta suuri alasid (max 58 rm) ilma vahedeta, millest valgus ja sademed sisse tungiks. Markiisi tohib kasutada tuulega kuni 5,3 m/s, soovitatav on lisaks kasutada tuuleandurit. Markiisi suure raskuse tõttu on võimalik ainult mootoriga juhtimine.

AINULAADNE vihmakindel markiis on kaheastmelise kaldega, mille tulemusel on vihma ajal kangale tekkiva ohtliku veekoti tekkimise võimalus väiksem kui ühe kaldega markiisil. Valikus on lisaks ka veekindel kangas, mis kannatab veesammast kõrgusega kuni 100 cm ning tavaline kangas Gold kollektsioonist (veesamba kõrgus kuni 25 cm). Lisaks pikendab suurema kalde nurga all asetsev esiserv päikesevarju õhtuti ja sügisel madala päikese ajal.

 

VALGUSTUSEGA MARKIISID

Led valgus on integreeritud markiisi kangast hoidvatesse tugedesse.

 

 

 

 

Markiiside kasutusvõimaluste kohta loe juurde siit!