Lennukad ideed

Loodusega tasakaalus

Lihtsad naturaalsed, beežid toonid interjööris sobivad igasse koju. Soojad looduslikud värvid on kaunid koos kombineeritult lihtsate mustrite ja värvidega.

Dekoratiivsed puhvid ja kandid annavad mõõdukal kasutusel kena lisaefekti. Toon heledamad või tumedamad, kerge mustiga või ühevärvilised – diivanipadjad loovad interjööri kauni terviku.

Glamuursed tekstiilid

Õhus on luksust! Sügavad värvitoonid kombineerituna kuldse või hõbedaga – glamuur ja sära, mida saab igaüks endale lubada. Uhkeldav luksus tekstiilides teeb lihtsast argipäevast pidupäeva.

Luksuslikud hästi vajuvad külgkardinad loovad interjööri eripära ning on lisaks suurepärased valguse ja temperatuuri reguleerijad. Kombineeri julgelt värve, patjade ja tekstiilide ääristesse erksaid nööre, äärispaelu, rosette.

Must-valge elegants

Kas pisikesse hubasesse korterisse või suurde avarasse eramusse, mustvalgetes toonides aknakatted on alati hea valik. Modernsed ja dekoratiivsed mustrid kombineerituna halli või beežiga on kaunis kooslus.

Voodi- ja padjakatted annavad rohkem võimalusi mustrite kombineerimiseks, katseta julgelt!

Nutikas aknakate

Sebraruloo on praktiline valik, täites korraga nii öise kui päevase aknakatte funktsiooni. Uudse ja nutika lahendusega toote kodu interjööri värskust ja dekoratiivsust. Sebra sobib hästi valguse reguleerimiseks, tagab privaatsuse ja võimaldab lihtsalt reguleerida sisetemperatuuri.

Uuenduslik aknakate – vaid 5cm ketist tõmmates saab päevast öö või vastupidi. Kangaste erinevad toonid ja triipude intensiivsus võimaldavad tekitada pehmemaid või kontrastsemaid värvilahendusi.

Julged värvilahendused

Värvitäpp interjööris muudab heleda põhjamaise kodu soojaks ja säravaks. Julgeid värvilahendusi kasutatakse kodutekstiilide valikul üha rohkem, erksad värvid kodus toovad ka halli ilmaga tuppa päikselise õhkkonna. Mustreid ja värve on nutikas julgelt kombineerida.

Suure akna puhul loob kergelt langev värviline tekstiilkardin kena terviku, tasakaalustades ühevärvilist mööblit ja rahulikku miljööd. Et tekstiilkardin kaunilt ja sümmeetriliselt lainetaks, on parimaks valikuks kardinapael. Kardina liigutamisel säilib kogu kardina ulatuses ühtlane lainetus, sest nööriga ühendatud liugurite vahemaa tagab korrapärase laine kardina ülaäärest allääreni.