Uudised markiiside maailmast

6 head uudist, mida peaksid teadma Sunoreki markiisidest

Akendest sisse piiluv päike on pärast sünget sügis-talvist hooaega esimene ja väga oodatud kevade märk. Ent mida aeg edasi, seda intensiivsemaks päike muutub ja pakutavale rõõmule lisanduvad ebameeldivused, nagu liigne päikesekiirgus ning kõrge toatemperatuur. Neile probleemidele pakuvad lahendust markiisid ja välised aknakatted, mis muudavad päikeselisel suvepäeval terrassid ja rõdud naudingut ning lõõgastust pakkuvateks varjulisteks ajaviitekohtadeks.

Algaval hooajal on markiisid läbinud uuenduskuuri ja turule on jõudnud mitu põnevat lahendust.

Suured pinnad

Markiisiga on võimalik luua varjuline ja stiilne istumisala ka suurematele pindadele. Kuni 58m2 pinnaga markiisiga saab katta kogu terrassiala või välikohviku.

Kaheosalise kaldenurgaga ALLEGRO

Kaheosaline kaldenurk aitab markiisi paremini sättida ja vältida olukorda, kus katus on küll päikese kaitseks pea kohal, aga käed-jalad palava päikese all. Markiisi esiserv on järsu nurga all, mis kaitseb hästi ka madala päikese eest ilma, et markiisi peaks väga kaugele välja tõmbama. See omakorda jätab keskmisele osale rohkem kõrgust ning samal ajal tagab konstruktsiooni parema vastupidavuse. Boonusena on Allegro tavalisest markiisist vihmakindlam.

Turvalised konstruktsioonid

Enamik kaasaegseid markiise on kaetud kassetiga, mis kaitseb kangast aastaringselt ilmastiku kahjuliku mõju eest. Kassetiga markiisid on kokku pandult maja välisilmes diskreetsed ning sobivad hästi ka modernse funkmaja terrassile. Sunoreki markiisid on tugevdatud konstruktsiooniga ja sertifitseeritud ning tuulekindlad kuni 10 m/s.

Automatiseeritud lahendused

Unustasid markiisi puhkusele sõites või tööle minnes lahti? Ära muretse, ootamatu ilmamuutuse puhul aitab automaatne tuuleandur, mille abiga markiis end kuulekalt kokku rullib.

Küljelt ettetõmmatav AMARETTO

Amaretto pakub hea võimaluse nautida privaatsust kitsastes oludes, näiteks ridaelamu terrassil või kortermaja rõdul. Markiisi lahti- ja kokkuseadmine on kiire ja lihtne – tõmba lihtsalt sirm ette võõraste pilkude vältimiseks ja naudi hommikukohvi või päikesevanni.

Planeeri nutikalt

Kui Sul on parasjagu käsil uue kodu ehitamine, võiks juba etteruttavalt mõelda ka markiisi vajadusele ning akna või terrassiukse kohal oleva seina tugevdamisele ja elektrikaabli paigaldusele.

Garantii

Sunoreki markiisidele kehtib garantii kuni 7 aastat.