UUED TEKSTIILID SÜGISEKS

Sunoreki salongidesse on jõudmas uued kangad. Alljärgnevalt mõned nopped uuest kangastes ja ideid trendikaks sügiseks

Sügisperioodil veedame rohkem aega oma kodudes ja soovime ehk rohkem hubasust. See aasta on olnud erinev meie eelnavatest. Peale pikka kevadist kodukontori perioodi soovime kindlasti  midagi uut ja värskendavat oma kodusesse interjööri.

Mis on moes sellel sügisel? Millega kaunistada kodu ja luua uus meeloolu oma interjööri ? Selle sügise hit nr 1 on roosa. Mõni väike detail roosas toonis mõjub väga värskendavalt ja puhtalt meie tavapärastes pastelsetes, hallides skandinaavialikes kodudes. Fotol kangas PALERMO.

Üldistades võib öelda et mustritest valdavalt domineerivad taimemustrid ja geomeetria. Uudsena mõjuvad geomeetrilise mustri ja põnev. kanga pinnatöötluse kombinatsioonid. Poolenesti läbikumavad ja söövitatud mustriga kangad annavad interjööri õhulise mulje ja sobivad hästi suurte klaaspindade varjutamiseks.

Sisekujundustrendid soosivad hetkel püsivaid väärtusi. Ainulaadsus, pisikene luksus käsitööesemetga. Tikitud kangad ja heegeldatud materjalidega sarnased võrkkangad aitavad sed meeleolu luua. Looduslikest kiududest materjalid nagu vill, lina, puuvill ja nende segud. Kaunid taimemustrilised tikandid mis Tikitud kangas ZOE.

Sellel sügisel võiks koju soetada vähemalt ühe metallitoonis eseme, kui Te seda veel teha pole jõudnud. Mõni kaunis dekoratiivne detail, lamp, vaas. Loomulikult on ka kangatootjad hoolitsenud selle eest, et ka kangaste seast oleks võimalik metalse läikega kangaid valida. Lisades oma koju mõne paneeli või kas või sätendava padja, saame lihtsate asjadega oma koju uue ja särava meeleolu. Kaugel need jõuludki on.