Projektimyynti

Pärnu mnt 139c (II kerros)
11317 Tallinna Harjumaa
Puh. +372 5686 6355
projekt@sunorek.ee

Kadri Kommel
Myyntiassistentti
Puh. +372 5686 6355

Anu Takjas
Projektipäällikkö: tekstiiliverhot ja tekniset verhot
Puh. ++372 5649 5588
anu@sunorek.ee

Kaire Keert
Projektipäällikkö: tekstiiliverhot ja tekniset verhot
Puh. +372 510 8831
kaire.keert@sunorek.ee

Mirja Essi
Projektipäällikkö: tekstiiliverhot ja tekniset verhot
Puh. +372 515 5125
mirja@sunorek.ee

Peeter Klasen
Projektipäällikkö: markiisit, sähkökäyttöiset ikkunankaihtimet, turvapalkit
Puh. +372 5645 5391
peeter.klasen@sunorek.ee

Raimond Kukk
Projektipäällikkö: sähkökäyttöiset sisä- ja ulkoikkunankaihtimet, markiisit
Puh. +372 516 3646
raimond@sunorek.ee

Tõivi Riis
Projektipäällikkö Viljandin maakunnassa: tekstiiliverhot ja tekniset verhot
Puh. +372 510 6086
toivi.riis@sunorek.ee

Piret Grossthal
Projektimyyntipäällikkö: vaatekaappisysteemit (TANK, ARINA)
Puh. +372 525 3197
piret@sunorek.ee