Projektimüük

Kallid kliendid!

Me töötame ja oleme vaid telefonikõne kaugusel. Samuti nõustame objektidel kohapeal.

Meie tehased töötavad ja kõik kardinad saavad kiiresti valmis. Kaupade väljastamine toimub salongide juures ettehelistamisel.
Pakume endiselt ka kojuvedu ja paigaldust. Kõigi teenuste juures tagame tänaste tervisekaitse nõuete täitmise.

Oleme oma valdkonna parimad ja saame Teid kindlasti aidata.

Pärnu mnt 139c/2 (II korrus)
11317 Tallinn Harjumaa
Tel +372 5686 6355
projekt@sunorek.ee

Kadri Kommel
Müügiassistent
Tel +372 5686 6355

Anu Takjas
Projektjuht: tekstiil- ja tehnilised kardinad
Tel +372 5649 5588
anu@sunorek.ee

Kaire Keert
Projektijuht: tekstiil- ja tehnilised kardinad
Tel +372 510 8831
kaire.keert@sunorek.ee

Mirja Essi
Projektijuht: tekstiil- ja tehnilised kardinad
Tel +372 515 5125
mirja@sunorek.ee

Raimond Kukk
Projektijuht: elektriajamiga sise- ja välisaknakatted, markiisid
Tel +372 516 3646
raimond@sunorek.ee

Ivar Põri
Projektijuht: elektriajamiga sise- ja välisaknakatted
Tel +372 5624 0064
ivar@sunorek.ee

Tõivi Riis
Projektijuht Viljandi maakonnas: tekstiil- ja tehnilised kardinad
Tel +372 510 6086
toivi.riis@sunorek.ee

Piret Grossthal
Projektimüügijuht: garderoobisüsteemid (TANK, ARINA)
Tel +372 525 3197
piret@sunorek.ee