Puitkardinad ja bambuskardinad

Puitkardinad sobivad hästi neile, kes soovivad luua interjööri võimalikult naturaalset muljet, laiad ribad seejuures annavad kardinale suursugusust. Meie valikus on 25 ja 50mm riba laiusega puitribakardinaid, puitrulood ja puitroomakardinad.
Puitribakardinad on sama funktsionaalsed ja sama paindlikud valguse reguleerimisel kui alumiiniumist ribakardinad, võimaldades üheaegselt sissevaadet sulgeda ja päevavalgust tuppa lasta, kuid nende pinnaviimistlus loob interjööris soojema ja kodusema tunde.

  • Puitribakardina materjaliks on kvaliteetse viimistlusega naturaalne puit (pärn) ja bambus
  • Puitruloo materjaliks naturaalne bambus, puit või dzuut

Puitribakardin niisketesse ruumidesse

Uudne lahendus turul- valge 50mm puitribakardin vannitubadesse. Toode sobib niisketesse ruumidesse, sest mehhanism on roostevabast alumiiniumist, riba materjal on PVC, kuid näeb välja nagu valge puit. Valikus on valge värv ja riba laiusega 50mm. Võimalik mootoriga juhtimine.

Puitribakardin (riba laius 50mm)

Uus Eesti disainerite poolt koostatud värvivalik. Uus tugevam alumiiniumist ülakarp, tänu millele saab teha varasemast laiemaid kuni 2,7m kardinaid ning mootori müratase on vaiksem. Lisaks tugevusele on kardina konstruktsioon ka disainikam. Mehhanismist materjalini kõik toon toonis detailid.

Heleda peitsiga vői heledast naturaalsest puidust valmistatud ribakardinad annavad teie akendele kerge, sooja ja õhulise välimuse. Kui te soovite rõhutada oma korteri või elamu ajaloolist interjööri võite valida tumedates toonides puitribakardinad. Lindiga ribakardin jätab võimsama ja suursugusema mulje. Võimalik mootoriga juhtimine.

Puitribakardin (riba laius 25mm)

Uus Eesti disainerite poolt koostatud värvivalik. Kitsas puitribakardin on minimalistlikum, tekitab hubase miljöö ja on sama rohkete valguse reguleerimise võimalustega kui alumiiniumist ribakardin. Ribamaterjalideks on hästi kerged puuliigid peitsitud pärn ja bambus tänu millele on ka suuremõõdulised puitribakardinad lihtsalt käsitletavad. Puitribakardina ribade ülestõmbamisel tekib ribakardina ülaäärde ribadest pakk, millega tuleb arvestada akna visuaalsel vaatamisel ja kindlasti akna avamisel. Dekoratiivsuse lisamiseks soovitame nöörredeli asemel kasutada ribamaterjali toonile lähedases toonis lintredelit. 25mm puitribakardinal on võimalik mootoriga juhtimine ainult ribade asendi pööramiseks, üles alla liigutatav käsitsi.

Pakettakna puitribakardin

Uus Eesti disainerite poolt koostatud värvivalik. 25mm bambus- ja puitribakardina erilahendusena pakume spetsiaalselt plastakende jaoks loodud aknaraamile kinnitatavat mudelit, mis ühildub aknaraamiga perfektselt. Tulemus on korrektne, esteetiline ning kinnitused märkamatud. Aknaraamile paigaldatud ribakardin eendub aknaraamist minimaalselt, mistõttu saab akent või ust täielikult avada ilma kardinat või aknapõske riivamata. Ülalt tuulutusasendisse avanevatele akendele paigaldatakse ribakardinale külgtrossid, mis ei lase kardina alumist serva aknast eemalduda ega kõikuda.

Ülalt ja alt avanev roomakardin

Ülevalt ja alt avanevad puit- ja bambus roomakardinad on erilised materjali poolest. Kardinad sobivad päikesevalguse varjamiseks kas ülevalt, alt või keskelt, samal ajal säilib vaade sisse ja välja.