Mootoriga kardinad

* Motoriseeritud tooted pakuvad mugavust- juhtida kardinaid puldist, telefoni äpp’st või programmeerida kardinate liikumine automaatseks liites need Targa Kodu süsteemiga.
* Samuti võimaldavad mootorid teha suuremamõõdulisi tooteid ning lihtsustavad raskete või kõrgel asuvate kardinate liigutamist.
* Mootorid on ainuvõimalik lahendus seal kus käsitsi juhtimine pole võimalik asukohast vm põhjusest tulenevalt.
* Kõik Sunoreki mootoriga toodeted on ühilduvad ning neid on võimalik juhtida sama juhtseadmega.
* Kõik Sunoreki pakutavad akumootorid on vaiksed, kiired ja sujuva stardi ja peatumisega.
* Akude kestvus sõltub kardina suurusest ja kasutus sagedusest, keskmiselt on aku kestvus vähemalt 6 kuud ja akude eluiga on vähemalt 5 aastat.
* Akumootorile peab olema tagatud juurdepääs laadimiseks, laadimisaeg on 6h ja intervall 3-6 kuud.
* Kõik akumootorid on vahetatavad.
* Kasutuses on Prantsusmaa ja Inglismaa akumootorid.

Akutoitel mootoriga kardinad

Uudne lahendus – mugav ja lihtne telllida, paigaldada ning kasutada! Vana hea, lihtne ja praktiline ruloo on akutoitel mootori näol saanud väga mugava ja kaasagse täienduse. Tänu akutoitele ei vaja ruloo elektrivoolu olemasolu paigalduskohal ja seda saab paigaldada igale poole ilma ettevalmistus- ja elektritöödeta. Akutoitel mootoriga kardinad on puldist juhitavad. Liitiumaku ja mootor on integreeritud ülaprofiili, mis ei muuda kardina konstrukstiooni mõõte ja tavapäraste mõõtmete ja väljanägemisega. Kadina juures on nähtav 15cm pikkune antenn. Juhtmega laetav aku töötab ühe laadimisega – kaks korda päevas üles-alla liigutamisel, keskmiselt 6 kuud. Laadimisaeg on 6 tundi.

Tekstiilkardin mootoriga siinil

Tekstiilkardina mootoriga juhtimine kaugjuhtimispuldi abil on väga mugav lahendus. Kergendab suurte ja raskete kardinate liigutamist ning säästab samas kardinat käega tõmbamisel tekkida võivate kahjustuste eest. Juhtmevaba mootor töötab akuga ja on väga hea valik kui siini asukohas puuduvad elektrijuhtmed. Aku tööaeg ilma laadimiseta on keskmiselt 6 kuud. Standardvarustuses sujuv start/stop, reguleeritav liikumise kiirus, käega kardina liigutamisest mootori käivitumine. Ühildub Tark kodu süsteemiga. Elektritoitel mootori korral on vajalik elektrivoolu olemasolu siini juhtimispoolses otsas siini taga või kuni 1,5m kaugusel. Valikus on kaks erineva võimsusega madala müratasemega mootorit kandevõimega kuni 60 kg.