Mootoriga kardinad

Mootoriga kardinad on ideaalne valik kui aknad asuvad ligipääsmatus kohas, aknaava pind on hästi suur või kui ruumil on ridamisi palju aknad. Elektriajamit on võimalik juhtida lüliti, statsionaarse või mobiilse juhtpuldiga. Täiendavalt võib elektriajamiga rulood automaatset juhtida aja, valguse, temperatuuri järgi. Automatiseerimisega saame parandada turvalisust ning eraelu puutumatust.

Rulookardin

Elektriajamiga ruloo on hästi toimiv, lihtsalt kasutatav, vastupidav ning pika kasutuseajaga hooldevaba aknakate.

Tekstiilroomakardin

Tekstiilroomakardinale soovitame mootorit, sest raskema kanga korral võib juba veidi tavamõõtudest suurema kardina käsitsi juhtimine olla raske.

Püstlamellkardin

Püstlamellkardinate motoriseerimine muudab elu kodus või kontoris mugavamaks ning hoiab kokku aega. Motoriseeritud püstlamellkardinad on puldist juhitavad.

Voldikkardin

Motoriseeritud voldikkardinad on juhitavad puldist või lülitist. Lisaseadmetega on võimalik kardinate avanemist ja sulgemist automatiseerida.

Tekstiilkardin mootoriga siinil

Tekstiilkardina mootoriga juhtimine kaugjuhtimispuldi abil on väga mugav lahendus. Kergendab suurte ja raskete kardinate liigutamist ning säästab samas kardinat käega tõmbamisel tekkida võivate kahjustuste eest. Juhtmevaba mootor töötab akuga ja on väga hea valik kui siini asukohas puuduvad elektrijuhtmed. Aku tööaeg ilma laadimiseta on 9 kuud. Standardvarustuses sujuv start/stop, reguleeritav liikumise kiirus, käega kardina liigutamisest mootori käivitumine. Ühildub Tark kodu süsteemiga. Elektritoitel mootori korral on vajalik elektrivoolu olemasolu siini juhtimispoolses otsas siini taga või kuni 1,5m kaugusel. Valikus on kaks erineva võimsusega madala müratasemega mootorit kandevõimega kuni 60 kg.

Ribakardin

Laia materjalivaliku tõttu, alates puidust lõpetades alumiiniumiga, sobitub ribakardin mistahes stilistikaga ruumi, koju või kontorisse. Valikus nii patareitoitega kui ka võrgutoitega elektrilised ajamid. Patareitoitega 16mm/25mm ribakardinal saab vaid ribasid automaatikaga pöörata, elektriliste ajamite puhul nii ribasid pöörata, kui ribakardinat üles-alla liigutada.

Akutoitel mootoriga ruloo

Uudne lahendus – mugav ja lihtne telllida, paigaldada ning kasutada! Vana hea, lihtne ja praktiline ruloo on akutoitel mootori näol saanud väga mugava ja kaasagse täienduse. Tänu akutoitele ei vaja ruloo elektrivoolu olemasolu paigalduskohal ja seda saab paigaldada igale poole ilma ettevalmsitustöödeta. Uus akutoitel mootoriga ruloo on puldist juhitav- väga mugav, sest kardina sulgemiseks ja avamiseks ei pea kardina juurde minema ja seda ketist kerima. Uus ruloo on isikupärase sümpaatse disainiga. Liitiumaku ja mootor on integreeritud rulootoru sisse, mis ei paista välja ning ruloo on tavapäraste mõõtmete ja väljanägemisega. Juhtmega laetav aku töötab ühe laadimisega- kaks korda päevas üles-alla liigutamisel, 6-12 kuud. Laadimisaeg on 4-5 tundi.