Tekstiilkardinad

Tekstiilkardinad ja mitmekülgne kangavalik igale maitsele! See ajatu aknakate on lihtsaim viis anda interjöörile uus ilme. Tekstiilkardinad annavad ruumile näo ja iseloomu, kangast valmistatud roomakardinad, paneelkardinad, ja traditsioonilised lihtsa vormiga külgkardinad sobituvad igasse interjööri. Sunorekis leiduva pea piiramatu valiku tekstiilkardina toonide ja mustritega on vaid igaühe kujutlusvõime teostuse piiriks.

Külgkardinad

Külgkardina kangaste lai valik annab mitmekülgse võimaluse väga erinevate siseruumide kujundamiseks kodus ja kontoris. Isikupäraselt dekoratiivne muster ja kardina riputusviis teevad interjööri huvitavaks. Tekstiilide tulekindel Trevira CS koostis lisab turvalisust kõikides siseruumides. Arengud kangaste tehnoloogias annavad võimaluse ruumis ka valguse, akustika ja temperatuuri reguleerimist lihtsade hubaste tekstiilkardinate abil.

Tüllkardinad

Õhuline ja läbipaistev tüllkardin varjab vaadet siseruumi päevasel ajal. Kaunilt lainetavad kardinad loovad mõnusa kodutunde ja sobituvad suurepäraselt kõikide teiste lisakardinatega nagu rulookardin, voldikkardin, läbipaistmatust või pimendavast kangast külgkardin.

Tekstiilroomakardinad

Tekstiilist roomakardin on minimalistlik ja võtab akna ees vähe ruumi. Olenevalt kangast võib see olla seinaga kokku sulanduv või hoopis suurejooneliselt ekstravagantne. Mehhanismi abil kardinat eest ära tõmmates moodustuvad kangast kaunilt pehmed voldid, need lisavad kardinale dekoratiivsust ja hubasust. Ketist juhitavat kardinat on sarnaselt rulookardinale väga mugav käsitleda.

Paneelkardinad

Kardinakanga kasutamine paneelidena on hea valik, kui soovitakse katta suurt pinda ning luua huvitavaid omanäolisi mustri- ja värvikombinatsioone. Paneelide mitmekülgne liikumisvõimalus siinil annab võimaluse kasutada seda kardinat väga erineval otstarbel, näiteks ruumijagajana, katta sissevaadet õhtusel ajal või vähendada eredat päikesevalgust vastavalt päikese suunale.

Ülalt ja alt avanev roomakardin

Uus ülalt ja ja alt avanev roomakardin on turul uudne, sest tal on suurimad võimalikud piirmõõdud, mis siiani on ülalt avatavatele kardinatele olnud võimalik pakkuda ning lisaks mugav kettjuhtimine. Võimalus kardinat ka ülalt avada teeb meie toad valgusküllasemaks ja  on suurepärane lahendus igasse ruumi. Alumistel korrustel saame kardinat altpoolt ette jättes varjata  sissevaadet ja  samal ajal ülalt avades loomulikku valgust sisse lasta. Ülemistel korrustel saame niimoodi varjata õhtupäikest tuba päris pimedaks tegemata.

Austria kardin

Tekstiilist roomakardinale annavad pehmema ja romantilisema ilme kaarjad, lopsakad voldid allääres.  Austria kardina voldikaari saab reguleerida sobivale kõrgusele akna ees, kui kardin kinnitada  mugavalt ketist juhitava mehhanismi külge.

Prantsuse kardin

Klassikalisse interjööri sobival kardinal on tihedad krooked terves kõrguses. Sellise kardina ilu tuleb esile suurte akende ees, kus soovitame kasutada mootoriga roomakardina mehhanismi, sest kanga suure koguse tõttu võib kardin olla päris raske.

Isekleepuv tekstiil GECKO

Tekstiilmaterjal GECKO võimaldab privaatsust ning kaitset liigse päikesesära ja kuumuse eest.  Silikoonil põhineva tagapinnaga kanga kleepumisomadused klaasi pinnale ei vähene korduval eemaldamisel. Testidega on tõestatud, et see struktuurita ujuklaasile kleepuv materjal ei halvenda klaasi omadusi isegi äärmuslikes päikesevalguse tingimustes, on vastupidav UV kiirgusele ning eemaldamisel ei jäta mingeid jälgi klaasi pinnale.