Püstlamellkardinad

Püstlamellkardinad on vertikaalsetest kangaribadest kardinad, mis võimaldavad valgust ja vaadet reguleerida 360 kraadi pööratavate ribade asendi muutmisega. Asendeid on väga palju, mistõttu sobib püstlamell eriti hästi ruumidesse, mida kasutatakse kogu päeva jooksul ja kus on vaja valgust päikesest sõltuvalt pidevalt reguleerida. Kardinat saab külgsuunas ka täiesti eest ära liigutada.

  • Püstlamellkardin on kasutatavaim kardinatüüp büroodes, kuid sobib ideaalselt ka koduruumidesse
  • Praktiline ja väga võimalusterohke
  • Püstlamell on suurtel pindadel väga efektne
  • Valikus on üle 500 kanga
  • Loob mõnusa õhkkonna töötamiseks
  • Püstlamellid on juhitavad keti ja nööriga, juhtpulga või elektriajamiga

Mustad alaketid

Lamellkardin uueneb, lisaks põnevale kangavalikule pakume musta värvi alakette ja alaraskusi. Mustad lisad sobivad kasutamiseks tumedamate kangastega muutes kardina väljanägemise eriti efektseks. Selline kardin sobib hästi kodusesse interjöõri aga ka kontoritesse lisab see teatud annuse eksklusiivsust.

Püstlamellkardin

Püstlamellkardin sobib kasutamiseks nii kodudesse kui kontoritesse. Suured piirmõõdud ja erinevad avanemisviisid muudavad selle kardina äärmiselt funktsionaalseks. Valguse vertikaalne reguleerimine võimaldab valgust suunata vastavalt vajadusele ja disainilised muudatused on võimalikud tänu lihtsale ning kiirele kangavahetusele.

Püstlamellkardin kaldaknale

Püstlamellkardin on üks vähestest kardinatüüpidest, mida saab kasutada mittehorisontaalselt ehk kaldu asetseva ülaservaga suurtel akendel. Sellise kardina paigaldamine on lihtne. Kardinale on iseloomulikud ka kõik teised püstlamellkardina funktsionaalsed ja disainilised omadused.

Mootoriga püstlamellkardin

Püstlamellkardinate motoriseerimine muudab elu kodus või kontoris mugavamaks ning hoiab kokku aega.

Narmaslamell

Narmaslamell on üks silmatorkavamaid kardinatüüpe, mida saab kasutada akende ees või ruumijagajatena. Narmaslemalle on saadaval nii pastelsetes kui ka erksates värvitoonides. Narmaslamellid muudavad ruumid õhuliseks ja mänguliseks ning sobivad nii modernsetesse kui ka klassikalistesse ruumidesse.