Putukavõrgud

Akendele ja ustele paigaldatavad putukavõrgud on lihtsad, mugavad kasutada ja kaitsevad tõhusalt putukate eest. Putukavõrke saab paigaldada toa või õue poole sõltuvalt akna avanemisest. Standard putukavõrgu materjal on helehall PVC kattega klaaskiudvõrk, mis jääb akna ees peaaegu nähtamatuks ega sega väljavaadet. Võrk laseb õhul vabalt liikuda, kuid peatab putukad ja õuest tuleva õietolmu. Võrku ei kahjusta vesi, korrosioon, õli ega rasv, küll aga võivad kahjustada linnud, kes nokivad talvel võrgu silmustesse kogunenud seemneid jm. toiduosakesi toksides võrkudesse augud. Seepärast soovitame putukavõrgud talveks eest ära võtta. Putukavõrgu raam on valmistatud vastupidavast värvitud alumiiniumist, mis on vastupidav niiskusele ja päikesele.

UUS! Putukavõrk voldikuks

Sunorek toodab ja pakub alates sellest aastast oma klientidele uut huvitavat lahendust rõdu või terrassi ustele- plisseermaterjalist putukavõrkvoldikust. Uks on elegantse välimusega, väga lihtne ja mugav kasutada ning sobib kõikidele ustele. Putukavõrk voldikukse suurim eelis on see, et ta võtab vähe ruumi, kokku lükatuna 11-15cm. Ukse saab täiesti eest ära lükata ja peatada sobivas asendis. Toode on ühepoolse avanemisega- vasakult paremale või paremalt vasakule. Sulgemisel lukustub mugavalt magnetiga. Uks liigub rullikutel sujuvalt ja vaikselt alaprofiili sees. Toote võimalik laius on 700-2400mm ja kõrgus 1800-3000mm. Ukse saab paigaldada hoone fassaadile või ukse avasse- ava külgseintesse või ukse lengile, sõltuvalt sellest kas toauks avaneb toa või õue poole.

Putukavõrgu aken

Lihtsaim putukavõrk, putukavõrgu aken e raam, sobib kõikidele akendele, on lihtne paigaldada ja eest ära võtta, mis kinnitatakse aknalengile putukavõrgu raamile kinnitatud pööratavate konksude abil. Valikus ka tihedama silmaga võrk, mida soovitame allergikutele kaitseks õietolmu eest.