Putukavõrgud

Akendele ja ustele paigaldatavad putukavõrgud on lihtsad, mugavad kasutada ja kaitsevad tõhusalt putukate vastu. Putukavõrke saab paigaldada toa või õue poole sõltuvalt akna avanemisest. Standard putukavõrgu materjal on helehall PVC kattega klaaskiudvõrk, mis jääb akna ees peaaegu nähtamatuks ega sega väljavaadet. Võrk laseb õhul vabalt liikuda, kuid peatab putukad ja õuest tuleva õietolmu. Võrku ei kahjusta vesi, korrosioon, õli ega rasv, küll aga võivad kahjustada linnud, kes nokivad talvel võrgu silmustesse kogunenud seemneid jm. toiduosakesi toksides võrkudesse augud. Seepärast soovitame putukavõrgud talveks eest ära võtta. Putukavõrgu raam on valmistatud vastupidavast värvitud alumiiniumist, mis on vastupidav niiskusele ja päikesele.

UUDIS! Putukavõrgu liuguks

Putukavõrgu liuguks on siinidel küljelt küljele liigutatav uks. Valikus on tugevama konstruktsiooniga, ilma horisontaalse vaheprofiilita ratastel liikuv toode Solid-tooteleht, maksimaalne laius 4m ja kõrgus 2,5m, ning vaheprofiiliga liugpindadel liikuv maksimaalselt 2,3m lai ja 2,3m kõrge toode Slim-tooteleht. Putukavõrgu liugust on võimalik paigaldada avasse ja ava peale, valikus valge, pruun ja antratsiit profiil. Vajab vaba ruumi ukse eest ära lükkamiseks. Võimalik teha ühe või kaheukselisi lahendusi. Kaheukselisel võivad uksed olla ka erineva laiusega. Liuguksed liiguvad väga vaikselt ja sujuvalt.

Putukavõrgu aken

Lihtsaim putukavõrk, putukavõrgu raam, sobib kõikidele akendele, on väga lihtne paigaldada ja eest ära võtta. Valmis raam kinnitatakse aknaavasse paigaldatud pööratavate konksude abil akna ava ette. Valikus ka tihedama silmaga võrk, mida soovitame allergikutele kaitseks õietolmu eest.

Putukavõrgu ruloo

Putukavõrgust ruloo asetseb kasseti sees ja liigub spetsiaalselt paigaldatud külgliistude vahel. Ruloo Slow-V-tooteleht on liigutatav ülevalt-alla. Putukavõrgu ruloo sobib kõikidele akendele ja paigaldatakse sõltuvalt akna avanemisest, kas toa või õue poole. Putukavõrkruloo vedrumehhanismile on lisatud aeglusti, mis tagab ruloo sujuva liikumise üles alla. Putukavõrgu ruloo sobib hästi ka kaldakendele.

Putukavõrgu uks

Isesulguv vedruhingedega ja magnetlukustusega uks Soft-tooteleht on soovitatav kohtades, kus on vajalik ukse automaatne sulgumine. Ukse lahti tõukamiseks on keskel ja all laiemad lisaprofiilid. Uksele on võimalik paigaldata ka tavalised klaasfiibrist hinged, mida on lihtne avada ning ise sulgeda. Tagamaks tõhusat kaitset putukate eest, on profiilidele paigaldatud haritihendid. Ukse võib paigaldada nii sisse- kui väljaspoole ruumi, ukseavasse e lengile vői ava peale. Koduloomade omanikele pakume tugevamat võrgumaterjali, alumiiniumist või terasest võrk. Soovi korral on võimalik putukavõrgu uksele paigaldada ka lemmiklooma „ukseava“. Putukavõrgu valikus on ka tihedama silmaga võrk, mida soovitame allergikutele kaitseks õietolmu eest.

Putukavõrgu ruloouks

Putukavõrgu ukse ruloo Slow-H-tooteleht asetseb kasseti sees ja paigaldatakse vertikaalselt ukse ava ette sobivasse serva, kas toa või õue poole. Uksel on kaks võimalikku asendit, täielikult ees või eest ära. Ruloouks töötab vedrumehhanismil, liikudes spetsiaalselt paigaldatud üla ja alaliistude vahel vasakult paremale või vastupidi. Putukavõrgu ruloouks ei sega rõduuksest käimist, kuna seda saab hõlpsasti eest ära lükata.