Putukavõrgud

Akendele ja ustele paigaldatavad putukavõrgud on lihtsad, mugavad kasutada ja kaitsevad tõhusalt putukate vastu. Putukavõrke saab paigaldada toa või õue poole sõltuvalt akna avanemisest. Võrkmaterjal on helehall PVC kattega klaaskiudvõrk, mis jääb akna ees peaaegu nähtamatuks ega sega väljavaadet. Võrk laseb õhul vabalt liikuda, kuid peatab putukad ja õuest tuleva prahi. Võrku ei kahjusta vesi, korrosioon, õli ega rasv, küll aga võivad kahjustada linnud, kes nokivad talvel võrgu silmustesse kogunenud seemneid jm toiduosakesi toksides võrkudesse augud. Seepärast soovitame putukavõrgud talveks eest ära võtta. Putukavõrgu raam on valmistatud vastupidavast värvitud alumiiniumist, mis on vastupidav niiskusele ja päikesele.

UUDIS! Putukavõrgu liuguks

Tutvumishind -15%

Putukavõrgu liuguks on siinidel liikuv, eest ära küljele lükatav uks. Valikus on tugevama konstruktsiooniga, ilma horisontaalse vaheprofiilita ratastel liikuv toode Solid, maksimaalne laius 4m ja kõrgus 2,5m, ning vaheprofiiliga liugpindadel liikuv maksimaalselt 2,3m lai ja 2,3m kõrge toode Slim. Putukavõrgu liugust on võimalik paigaldada avasse ja ava peale, valikus valge ja pruun profiil. Vajab vaba ruumi ukse eest ära lükkamiseks. Võimalik teha ühe või kaheukselisi lahendusi. Kaheukselisel võivad uksed olla erineva laiusega. Liuguksed liiguvad väga vaikselt ja sujuvalt.

Putukavõrgu aken

Lihtsaim putukavõrk, putukavõrgu raam, sobib kõikidele akendele, on väga lihtne paigaldada ja eest ära võtta. Valmis raam kinnitatakse aknaavasse paigaldatud pööratavate konksude abil akna ava ette. Valikus ka tihedama silmaga võrk, mida soovitame allergikutele kaitseks õietolmu eest.

Putukavõrgu ruloo

Putukavõrgust ruloo asetseb kasseti sees ja liigub spetsiaalselt paigaldatud külgliistude vahel. Putukavõrgu ruloo sobib kõikidele akendele ja paigaldatakse sõltuvalt akna avanemisest kas toa või õue poole. Putukavõrkruloo vedrumehhanismile on lisatud aeglusti, mis tagab ruloo sujuva liikumise üles alla. Putukavõrgu ruloo sobib hästi ka kaldakendele.

Putukavõrgu uks

Isesulguv vedruhingedega ja magnetlukustusega uks on soovitatav kohtades, kus on vajalik ukse automaatne sulgumine. Ukse lahti tõukamiseks on keskel ja all laiemad lisaprofiilid. Tagamaks tõhusat kaitset putukate eest, on profiilidele paigaldatud haritihendid. Ukse võib paigaldada nii sisse- kui väljaspoole ruumi, ukseavasse e lengile vői ava peale. Koduloomade omanikele pakume tugevamat võrgumaterjali, millest loomad läbi ei lähe- altenatiivideks hall alumiiniumist või terasest võrk või soodsam must PVC võrk. Soovi korral on võimalik putukavõrgu uksele paigaldada ka lemmiklooma „ukseava“. Valikus ka tihedama silmaga võrk, mida soovitame allergikutele kaitseks õietolmu eest.

Putukavõrgu ruloouks

Putukavõrgu ukse ruloo asetseb kasseti sees ja paigaldatakse vertikaalselt ukse ava ette sobivasse serva, kas toa või õue poole. Uksel on kaks võimalikku asendit, täielikult ees või eest ära kaitsva kasseti sees. Ruloouks töötab vedrumehhanismil, liikudes spetsiaalselt paigaldatud üla ja alaliistude vahel vasakult paremale või vastupidi. Putukavõrgu ruloouks ei sega rõduuksest käimist, kuna seda saab hõlpsasti eest ära lükata.