Markiisid

Eramute ja kohvikute terrassidele paigaldatavad markiisid moodustavad terrassi kohale tasapinnalise varikatuse, luues hubase miljöö ja kaitstes nii kõrvetava päikese kui kerge vihmasagara eest. Markiisid aitavad reguleerida ka tuppa langeva valguse hulka ning pakuvad efektiivset kaitset liiga kõrge toatemperatuuri eest. Markiisi suureks plussiks varikatuste ees on võimalus neid vastavalt vajadusele lahti ja kokku kerida st. muuta nende poolt pakutava varju ulatust. Markiis on  kinnitatud seinale, ei võta ruumi ega jää kunagi ette. Markiisi ehitus ja kinnitusviisid võimaldavad selle alla jääval alal vabalt liikuda.

Markiisi kangatoru võib olla kaetud poolkasseti- või täiskassetiga, eesmärgiga kaitsta kangast ilmastikumõjude eest või katmata, mis juhul soovitame paigaldada selle kohale kanga kaitseks eraldiseisev markiisi kate. Poolkassett on altpoolt lahtine, täiskassett on täiesti kinnine.

Sunoreki markiisid on kõige paremini põhjamaade kliimasse sobivad markiisid, sest neil on

  • UUDISENA! Valgustusega markiisid
  • Tugevdatud konstruktsioon, testitud tuulekindlus
  • Parimat kanga kaitset pakkuv poolkassett
  • Vihmakindel mudel vihmakindla kangaga
  • Ülisuured, kuni 12m laiad ja 4,85m väljaulatuvad markiisid
  • Suure kaldega markiisid- kuni 60kraadi
  • Garantii 7 aastat

UUDIS! Valgustusega markiisid

Imeline lahendus pimedateks õhtuteks, mis valgustab üllatavalt hästi! Led valgus on integreeritud markiisi kangast hoidvatesse liigendtugedesse (nagu pildil), esiserva või kangast kaitsva kasseti sisse. Valgustus kasseti- või esilati sees tekitab sumeda valguse markiisi all, integreerituna kangatugedes on valgustatuse tase oluliselt suurem. Tulge valgustusega markiise vaatama meie kesklinna salongi aadressil Liivalaia 40.

Tooteleht MODERNO, ADAGIO, ALLEGRO, FORTE, MEZZO, PIANO

UUS! Ainulaadne täiskassettmarkiis Moderno

Moderno teeb eriliseks innovaatiline disain, mis on mõeldud sobituma modernse arhitektuuriga. Moderno kassett on uudse nelinurkse kujuga, mis teeb selle väljanägemise traditsiooniliste markiisidega võrreldes modernsemaks, ja enneolematult väikeste gabariitmõõtudega, kõrguses ainult 150mm. Täiesti uudne on kasseti kinnitusviis otse vastu seina ilma vahedeta, millest vihmavesi läbi pääseks. Esmakordselt on kaetud kangast kandvate liigendite „küünarnukid“ , mis on vastupidavam ja visuaalselt kenam kui muidu sealt paistvad  ketid või trossid. Viimane uudis on kasseti sisse integreeritud led valgustus, mida saab osta lisavarustusena.

Tooteleht MODERNO, PRESTO, CROSS

Klientide lemmik – poolkassettmarkiis Adagio

Parimat kanga kaitset pakkuv poolkassett on reguleeritava kaldega, mis tagab selle, et ükskõik millise kanga kalde juures, sulgeb esilatt markiisi kinnikerimisel kasseti ilma vahedeta millest vihmavesi, lumi või mustus sisse pääseks, tagades nii täiskassetiga võrdväärse kaitse kangale. Adagiol on lisaks suurim võimalik markiisi kalle, 60 kraadi, mis annab varju õhtuse ja sügisese päikese eest. Lisavarustusena led valgustus integreeritud markiisi kangast kandvatesse tugedesse.

Tooteleht ADAGIO

Vihmakindel markiis

Vihmakindel markiis ALLEGRO on horisontaalse lisaprofiiliga, mis annab markiisile kaheastmelise kalde. Markiisi kaheastmeline kalle kiirendab vihmavee mahavoolamist, mille tulemusel on vihma ajal kangale tekkiva ohtliku veekoti tekkimise võimalus väiksem kui ühe kaldega markiisil. Lisaks on markiisi esiserv tavapärasest suurema kalde all, mis kaitseb hästi ka madala päikese eest, samas jääb markiisi keskmisele osale rohkem kõrgust ja meil on mugavam markiisi all liikuda. Valikus lisaks ka veekindel kangas, mis kannatab veesammast kõrgusega kuni 100cm kui tavaline kangas 25cm.

Tooteleht ALLEGRO

Suuremõõtmeline markiis Big

Erakordselt suurte piirmõõtudega markiis võimaldab katta eriti suuri terraase ja alasid. Kuni 12m lai ja 4,85m väljaulatuva markiisi mehhanism ja kangas on ühes tükis ja terrassi kohale ei jää vahesid ega pilusid, millest vihmavesi või päike sisse pääseks. Markiisi mehhanism tarnitakse kahes osas ja ühendatakse objektil.

Tooteleht BIG

Terrassimarkiisid

Ilma kassetita terrassimarkiisid on soodsam alternatiiv kassettmarkiisidele. Muidu kangast ilmastikukahjustuste eest kaistva  kasseti asemel saab markiisile lisada eraldiseisva katte, mis kinnitub mugavalt markiisi külge mitte seinale. Ilma kassetita markiis on hea lahendus räästa alla paigaldamsieks, kus kangast kaitsvat kasssetti pole vaja. Markiisidest kõige väiksem ja kergema konstruktsiooniga Vivo kinnitub seinale markiisi otstest, ülejäänud mudelitel on kinnituskoht seinale markiis laiuses varieeritav.

 

Tooteleht VIVO, PIANO, MEZZO, FORTE, CROSS

Rõdumarkiis

Lihtmarkiisid ehk rõdumarkiisid aitavad hoida ruume jahedana ning kaitsevad sisustust pleekimise eest ka kõige päikesepaistelisemal päeval. Rõdumarkiisid sobivad nii rõdudele kui akende ette. Rõdumarkiisi kangas toetub seinale või rõdu serva külge kinnitatavatele külgtugedele. Arvestama peab, et seinal oleks ruumi külgtugede kinnitamiseks ja kokkukeritud asendis jäävad need seinal nähtavale. Rõdumarkiisi saab alla lasta ka üle 90 kraadi kuni 180 kraadi. Lisaks mõnusale varjule annab rõdumarkiis hoonele värvika suve ja puhkuse ilme. Võrreldes toasiseste aknakatetega on rõdumarkiisid suvisel ajal tunduvalt efektiivsemad ruumi sisekliima parendajad.

Tooteleht COMO

Vertikaalne markiis

Vertikaalselt liikuv markiis „Vertica“, meenutab väliselt rulood mis on alt (rõdu piirde vmt) külge kinnitatud. Sobib kasutamiseks akende ees, keskmise suurusega rõdude, terrasside vms kohtade ees. Eeldab alt kinnitamise võimalust. Võimalikke asendeid on kaks – maksimaalselt avatud ehk torule keritud või suletud altkinnitustega. Nagu kõik markiisid, nii on ka vertikaalne markiisid mõeldud ennekõike selleks, et reguleerida päikesevalgust ruumides ja kaitsta siseinterjööri kahjuliku UV kiirguse eest.

Tooteleht VERTICA