Markiisid

Eramute ja kohvikute terrassidele paigaldatavad markiisid moodustavad terrassi kohale tasapinnalise varikatuse, luues hubase miljöö ja kaitstes nii kõrvetava päikese kui kerge vihmasagara eest. Markiisid aitavad reguleerida ka tuppa langeva valguse hulka ning pakuvad efektiivset kaitset liiga kõrge toatemperatuuri eest. Markiisi suureks plussiks varikatuste ees on võimalus neid vastavalt vajadusele lahti ja kokku kerida st. muuta nende poolt pakutava varju ulatust.  Sunoreki markiisid on tugevdatud konstruktsiooniga, mis tagab suurema tuulekindluse ja vastupidavuse heitlikes ilmastikuoludes ja on seetõttu põhjamaade kliimasse paremini sobivad markiisid.

  • Tugevdatud konstruktsioon, testitud tuulekindlus
  • Parimat kanga kaitset pakkuv poolkassett
  • Vihmakindel mudel vihmakindla kangaga
  • Ülisuured, kuni 12m laiad või 4,85m väljaulatuvad markiisid
  • Suure kaldega markiisid- kuni 60kraadi
  • UUDISENA! Valgustusega markiisid
  • Garantii 7 aastat

Klientide lemmik – poolkassettmarkiis Adagio

Markiisi ehitus ja kinnitusviisid võimaldavad selle alla jääval alal vabalt liikuda. Markiisi kangatoru võib olla kaetud poolkasseti- või täiskassetiga, eesmärgiga kaitsta kangast ilmastikumõjude eest või katmata, mis juhul soovitame paigaldada selle kohale kanga kaitseks eraldiseisev markiisi kate. Poolkassett on altpoolt lahtine, täiskassett on täiesti kinnine. ADAGIO poolkasseti kallet saab reguleerida vastavalt igale markiisi kanga kaldele nii, et kokkukeritud markiisi korral ei jää kasseti ja esiliistu vahele vahet, millest vihmavesi, lumi või mustus sisse pääseks, mis tagab täiskassetiga võrdväärse kaitse kangale. Valgustusega markiisidel on led valgustus integreeritud markiisi kangast hoidvatesse tugedesse.

Rõdumarkiis

Lihtmarkiisid ehk rõdumarkiisid aitavad hoida ruume jahedana ning kaitsevad sisustust pleekimise eest ka kõige päikesepaistelisemal päeval. Rõdumarkiisid sobivad nii rõdudele kui akende ette. Rõdumarkiisi kangas toetub seinale või rõdu serva külge kinnitatavatele külgtugedele. Arvestama peab, et seinal oleks ruumi külgtugede kinnitamiseks ja kokkukeritud asendis jäävad need seinal nähtavale. Rõdumarkiisi saab alla lasta ka üle 90 kraadi kuni 180 kraadi. Lisaks mõnusale varjule annab rõdumarkiis hoonele värvika suve ja puhkuse ilme. Võrreldes toasiseste aknakatetega on rõdumarkiisid suvisel ajal tunduvalt efektiivsemad ruumi sisekliima parendajad.

Vertikaalne markiis

Vertikaalselt liikuv markiis „Vertica“, meenutab väliselt rulood mis on alt (rõdu piirde vmt) külge kinnitatud. Sobib kasutamiseks akende ees, keskmise suurusega rõdude, terrasside vms kohtade ees. Eeldab alt kinnitamise võimalust. Võimalikke asendeid on kaks – maksimaalselt avatud ehk torule keritud või suletud altkinnitustega. Nagu kõik markiisid, nii on ka vertikaalne markiisid mõeldud ennekõike selleks, et reguleerida päikesevalgust ruumides ja kaitsta siseinterjööri kahjuliku UV kiirguse eest.

Külgmarkiis

Amaretto külgmarkiis pakub hea võimaluse nautida privaatsust kitsastes oludes, näiteks ridaelamu terrassil või kortermaja rõdul. Markiisi lahti- ja kokkuseadmine on kiire ja lihtne – tõmba lihtsalt sirm ette võõraste pilkude vältimiseks ja naudi hommikukohvi või päikesevanni. Võimalikud on vaid kaks asendit: kas täielikult suletud või avatud. Eeldab vertikaalse lukustusposti paigaldamise võimalust vastas servas.

Vihmakindel markiis

Vihmakindel markiis ALLEGRO on horisontaalse lisaprofiiliga, mis annab markiisile kaheastmelise kalde. Markiisi kaheastmeline kalle kiirendab vihmavee mahavoolamist, mille tulemusel on vihma ajal kangale tekkiva ohtliku veekoti tekkimise võimalus väiksem kui ühe kaldega markiisil. Lisaks on markiisi esiserv tavapärasest suurema kalde all, mis kaitseb hästi ka madala päikese eest, samas jääb markiisi keskmisele osale rohkem kõrgust ja meil on mugavam markiisi all liikuda. Valikus lisaks ka veekindel kangas, mis kannatab veesammast kõrgusega kuni 100cm kui tavaline kangas 25cm.

 

Valgustusega markiisid

Led valgus on integreeritud markiisi kangast hoidvatesse tugedesse.