Suured aknad

Suurtele akendele sobivad tugeva konstruktsiooniga kardinad. Eelistatud on mootoriga juhtimine, sest suured kardinad on rasked käsitsi juhtida.

Püstlamellkardin

Need kardinad näevad moodsad välja ja sobivad erinevate arhitektuursete lahendustega akendele, rahuldades nii esteetilisi kui tehnoloogilisi nõudmisi.

Paneelkardin

Lakoonilise väljanägemisega paneelkardina saab huvitavaks muuta kombineerides erinevaid kangaid, mustreid ja värve. Tekstiilist ja ruloomaterjalidest paneelkardinad sobivad edukalt kodudesse, büroodesse ja kontoritesse, kasutamiseks ruumijagajana või kappide ja hoiukohtade ees.

Tekstiilkardin

Suure akna ette paigaldatud tekstiilkardin teeb interjööri hubaseks ning summutab hästi kaja. Kardinate liigutamisega siinil saame katta akent või vaadet vastavalt vajadusele ja soovile. Kombineerides läbipaistvaid ja läbipaistmatuid kangaid, saab luua imelisi mustri ja valguse suunamise lahendusi.

Ruloo

Suure diameetriga kangatoru tagab ruloo stabiilsuse. Mootoriga juhtimise soodsamaks alternatiiviks on ülekandega juhtmehhanism, mis teeb kanga käsitsi ülestõmbamise kergemaks.