Tallinn

Kallid kliendid!

Me töötame ja oleme vaid telefonikõne kaugusel. Samuti nõustame objektidel kohapeal.

Meie tehased töötavad ja kõik kardinad saavad kiiresti valmis. Kaupade väljastamine toimub salongide juures ettehelistamisel.
Pakume endiselt ka kojuvedu ja paigaldust. Kõigi teenuste juures tagame tänaste tervisekaitse nõuete täitmise.

Oleme oma valdkonna parimad ja saame Teid kindlasti aidata.

 

Liivalaia salong

Liivalaia 40
15032 Tallinn

E-R 10.00-18.00
L 11.00-16.00, P suletud

Irina Ziedjalis
klienditeenindaja
Tel +372 5629 6532
irina.ziedjalis@sunorek.ee

Mare Pillerpau
disainer-kliendihaldur
Tel +372 553 4916
mare@sunorek.ee

Terje Kõue
disainer
Tel +372 5620 3292
terje.koue@sunorek.ee

Kätriin Paenurm
disainer
Tel +372 5620 9505
katriin.paenurm@sunorek.ee

Agnes Nõmm
disainer
Tel +372 5635 1230
agnes.nomm@sunorek.ee

Triinu Tuberik
disainer- lapsehoolduspuhkusel
Tel +372 5635 1204
triinu.tuberik@sunorek.ee

Mustamäe salong

Sõpruse pst 170
13424 Tallinn

E-R 10.00-18.00
L 11.00-16.00, P suletud

Signe Pruul
disainer-kliendihaldur
Tel +372 510 5821
signe.pruul@sunorek.ee

Eva Nõgisto
disainer-salongivanem
Tel +372 5745 0802
eva.nogisto@sunorek.ee

Inge-Grete Päärma
disainer
Tel +372 5635 1220
ingegrete.paarma@sunorek.ee

Järve salong

Pärnu mnt 238
11624 Tallinn

Tel +372 503 2953
jarve@sunorek.ee

E-P 10.00-20.00

Helle Pärgma
salongivanem-klienditeenindaja
Tel +372 5302 2652
helle.pargma@sunorek.ee

Aureelika Liis
klienditeenindaja
+372 5629 1339
aureelika.liis@sunorek.ee

Reeni Harak
disainer
Tel +372 5304 4150
reeni.harak@sunorek.ee