Ribakardinad

Ribakardina peamiseks eeliseks on see, et horisontaalsete ribade kaldenurga muutmisega saab lihtsalt reguleerida ruumi tulevat valgushulka kogu päeva jooksul sõltuvalt päikese kõrgusest. Ribakardinad võimaldavad erinevate asendite valikut – valgus pääseb sisse, kuid jääd  ise võõraste pilkude eest kaitstuks, või vastupidi – valgus ei pääse sisse, kuid säilib ruumi sisse- ja väljavaade. Seetõttu on ribakardin ideaalne kardin ruumidesse, kus viibitakse kogu päeva jooksul.

Alumiiniumribakardin

Alumiiniumribakardin peegeldab hästi tagasi aknale tulevat päikesesoojust, luues meeldiva ja toimeka elamis- ja töökeskkonna. Et vältida tuulutusasendis või avatud aknal ribakardina kõikumist või kolksumist, lisatakse ribakardinale altkinnitused või külgmised trossid.

Alumiiniumribakardin 50mm

Valmistame erineva riba laiusega alumiiniumribakardinaid, alates 25mm  kuni 50 mm laiusteni. Ribakardinad on efektsed, luues omanäolise valgusmängu toas, teisalt jälle efektiivsed, kaitstes päevavalguse ja temperatuurikõikumise eest siseruumides. Dekoratiivsuse lisamiseks võib tavapärase nöörredeli asemel kasutada ribamaterjali toonile lähedases või vastupidi kontrastsust lisavat lintredelit.

Pakettaknaribakardin

Alumiiniumribakardina erilahendusena pakume spetsiaalselt plastakende jaoks loodud ribakardina mudelit “STYLE”, mis ühildub aknaraamiga perfektselt. Tulemus on korrektne, esteetiline ning kinnitused märkamatud. Aknaraamile paigaldatud ribakardin eendub aknaraamist minimaalselt, mistõttu, saab akent või ust täielikult avada ilma kardinat või aknapõske riivamata. Ülalt tuulutusasendisse avanevatele akendele paigaldatakse ribakardinale külgtrossid, mis ei lase ribakardina alumist otsa aknast eemalduda ega kõikuda.

Pimendav ribakardin

Nagu ütleb mudeli nimigi „Privaat“ – minimiseerime antud mudeli puhul valguse sissepääsu ruumi tõstenööride avade kaudu, saavutades parema pimenduse efekti. „Privaat“ ribakardinate tõstenööride avad on tehtud ribade tagumisse serva, seega ribade sulgemisel on valguse läbitavus minimaalne. Täieliku läbipaistmatuse saavutamiseks tuleb ribakardin valmistada ava mõõtudest suurem ning paigaldada see ava peale seinale. Saadaval vaid 25mm riba laiuse puhul. 25mm „Privaat“ alumiiniumribakardinaid sobivad ideaalselt auditooriumitesse, stuudiotesse ja klassiruumidesse (näiteks arvutiklassidesse).