Lastetuba

Väikelastele turvalised aknakatted

Lapsevanematena tahame, et meie laps kasvab turvalises ja kindlas keskkonnas. Potentsiaalsete õnnetuste ärahoidmiseks on Sunorek muutnud kõik kardinad väikelastele turvaliseks. Samuti oleme välja töötanud lahendused juba olemasolevate kardinate turvalisemaks muutmiseks.

Tekstiilid ja mustrid

Lastetoa sisustus ja ilme aitab lapse arengut stimuleerida, sest oma toas viibib ta kasvades kõige enam. Julgeme väita, et kanga disain on sama tähtis kui selle otstarve. Kombineerides huvitavaid tekstiile ja mustreid ning sobitades neid erinevate tekstiilkatete nagu kardinate, patjade ja tekkidega, saad anda lastetoale üheti nii stiilseid kui ka mängulisi noote.

Vahva ja mitmekülgne sebraruloo

Sebraruloo ketist tõmmates saab päevast öö ja vastupidi. See unikaalne ja lõbus rulookardin sobib eriti hästi just lastetubadesse. Lisaks võimaldavad rulookanga erinevad toonid ja triipude intensiivsus tekitada pehmemaid ja kontrastsemaid värvilahendusi.

Lõbusad detailid

Pisikesed detailid sisekujunduses annavad võimaluse ideid teostada ja igasse päeva sära tuua. Olgu kas modernne või klassikaline valik – lastetubades saab tekstiilid ja aknakatted lihtsate vahenditega lõbusamaks muuta. Kombineeri kirjusid kangaid ühevärviste lipsukeste ja paeltega või erinevaid mustreid omavahel. Aknakatted on peamisteks tekstiili tooni andjaks lastetoas. Nutikas on valida ruloo või voldikardin, sest neid on lihtne hooldada.

Julged värvilahendused

Värvitäpp interjööris muudab heleda põhjamaise kodu soojaks ja säravaks. Julgeid värvilahendusi kasutatakse kodutekstiilide valikul üha rohkem, erksad värvid kodus toovad ka halli ilmaga tuppa päikselise õhkkonna ja lapsele sära silma. Mustreid ja värve on nutikas julgelt kombineerida.