Soodne valik

Soodusmüügikangad

Müügil uus tekstiilkangaste sooduskollektsioon.
Alates 1. juunist 2018 valikus 40 uut kangast tavapärasest kollektsioonist soodsamate hindadega. Uuest valikust leiab ühevärvilisi ja huvitavamaid mustrilisi kangaid. Nii tülle-, poolläbipaistvaid- kui külgkardina kangaid. Pakkumine kehtib kuni kaupa jätkub. Pidevalt müügil suur valik soodsa hinnaga ruloo-, voldikkardina-, püstlamellkardina- ja tekstiilkardina lõpumüügikangaid.

Tüllkardin

Tüllkardinate nutikalt planeeritud paigutus ja kanga kogus akna ees võimaldavad hinnavõitu. Kerged, õhulised kardinad sobituvad suurepäraselt kõikide teiste lisakardinatega nagu rulookardin, voldikkardin, läbipaistmatust või pimendavast kangast külgkardin.

Eco voldikkardin

ECO voldikkardinad on soodsamad voldikkardinad Sunoreki valikus. ECO kardinad on saadaval lihtsamate funktsionaalsete lahendustena. Sobib paigaldamiseks kõigile enimlevinud standardkujuga aknatüüpidele.

Miniruloo

Miniruloo on soodne, sest aknaraamile paigaldatuna on see tavalisest ruloost väiksemate mõõtudega, kasutada saab väiksema läbimõõduga toru, mistõttu ongi toote lõpphind soodsam. Miniruloo kangavalik on veidi väiksem kui rulool.