Soodne valik

Miniruloo

Miniruloo on soodne, sest aknaraamile paigaldatuna on see tavalisest ruloost väiksemate mõõtudega, kasutada saab väiksema läbimõõduga toru, mistõttu ongi toote lõpphind soodsam. Miniruloo kangavalik on veidi väiksem kui rulool.

Tüllkardin

Tüllkardinate nutikalt planeeritud paigutus ja kanga kogus akna ees võimaldavad hinnavõitu. Kerged, õhulised kardinad sobituvad suurepäraselt kõikide teiste lisakardinatega nagu rulookardin, voldikkardin, läbipaistmatust või pimendavast kangast külgkardin.

Eco voldikkardin

ECO voldikkardinad on soodsamad voldikkardinad Sunoreki valikus. ECO kardinad on saadaval lihtsamate funktsionaalsete lahendustena. Sobib paigaldamiseks kõigile enimlevinud standardkujuga aknatüüpidele.

Soodusmüügikangad

Müügil uus tekstiilkangaste sooduskollektsioon.
Alates 1. juunist valikus 20 uut kangast tavapärasest kollektsioonist kuni 20% soodsamate hindadega. Uuest valikust leiab traditsioonilisi ühevärvilisi ja huvitavamaid mustrilisi kangaid. Nii tülle-, poolläbipaistvaid- kui külgkardina kangaid. Pakkumine kehtib kuni kaupa jätkub. Pidevalt müügil suur valik soodsa hinnaga ruloo-, voldikkardina-, püstlamellkardina- ja tekstiilkardina lõpumüügikangaid.