Soodne valik

TÄIESTI UUS SOODUSKOLLEKTSIOON

Meie lattu on saabunud spetsiaalselt tellitud uus  sooduskangaste kollektsioon voldikkardinale ja ruloole!

Voldikardina kollektsioonis pakume täienduseks oma põhikollektsiooni valikule just kõige enam müüdavaid erineva struktuuriga valgeid ja ka pimendavad kangad. Rulookangastest pakume uut väga rikkalikku värvilist kollektsiooni, milles leidub uus värve ja mustreid, mida pole varem nähtud. Ootame kõiki kasutama soodsat võimalust enne kevadiste uute põhikollektsioonide saabumist!

Soodusmüügikangad

Tekstiilkardinate sooduskollektsiooni on juba lisandunud uusi kangaid ning samuti esimesed 2018 kollektsiooni lõpumüügikangad!

Pidevalt müügil tekstiilkangaste sooduskollektsioon tavapärasest kollektsioonist soodsamate hindadega. Valikust leiab ühevärvilisi ja huvitavamaid mustrilisi kangaid, nii tülle-, poolläbipaistvaid- kui külgkardina kangaid kardinateks või aksessuaarideks.

Pidevalt müügil suur valik soodsa hinnaga ruloo-, voldikkardina- ja püstlamellkardina lõpumüügikangaid. Pakkumine kehtib kuni kaupa jätkub.

Tüllkardin

Tüllkardinate nutikalt planeeritud paigutus ja kanga kogus akna ees võimaldavad hinnavõitu. Kerged, õhulised kardinad sobituvad suurepäraselt kõikide teiste lisakardinatega nagu rulookardin, voldikkardin, läbipaistmatust või pimendavast kangast külgkardin.

Eco voldikkardin

ECO voldikkardinad on soodsamad voldikkardinad Sunoreki valikus kuna on saadaval ainult baasfunktsionaalsuses. ECO valikus ei ole erikujulisi ja muid eriotstarbelisi lahendusi, küll aga on olemas kõik tavapärasele aknale sobivad mudelid ja avanemisviisid- nii ülevalt-, alt kui mõlemat pidi avatavad kardinad. ECO sobib paigaldamiseks kõikidele standardkujuga aknatüüpidele.

Miniruloo

Miniruloo on soodne, sest aknaraamile paigaldatuna on see tavalisest ruloost väiksemate mõõtudega. Kasutada saab väiksema läbimõõduga toru, mistõttu ongi toote lõpphind soodsam. Miniruloo kangavalik on veidi väiksem kui tavalisel rulool.