Kardinakangad

Kardinakangad ning tekstiili koeefektide ja maitsekate värvilahenduste toomine kodudesse ja ka kontorisse loob tunde kodusoojusest ja annab silmailu.  Mitmekülgsus Euroopa parimate tootjate kangavalikus ja tehnoloogiate areng võimaldavad tekstiilkardina näol parimaid emotsioone sisekujunduses. Naturaalsus ja värvilisus, õhulisus ja jämedakoelisus, pimendamine ja valguse peegeldamine – meie valikust leiab igale interjöörile ja vajadusele sobivad kardinakangad. Tekstiilkardin on moes, olgu muster, disain, värv mis tahes kümnendist. Oluline on kangaga loodud meeleolu, mis ootab teid kodus tööpäevast puhates, kohvikus koogiga maiustades või sõbra juures veini rüübates.

ADWIN

Kõrgel tasemel keskkonna hoidmisele lisada tippkvaliteediga tootmine ja hea klienditeenindus, need on Tšehhi ettevõtte Ceskomoravska textilní olulisemad eesmärgid. Adwin kaubamärk pakub disainilahendust nõudlikule ning samas kokkuhoidlikule tekstiilkardina kliendile.

SARLAS

Sarlas S.A on eksklusiivsete tekstiilide disainija Kreekas, suur tähelepanu on heal tehnoloogial ja teeninduse kvaliteedil. Tähelepanelikult jälgitakse rahvusvahelisi suundumusi, et luua rikkalikke ja trendikaid, kuid siiski taskukohaseid kangaid.

SAUM & VIEBAHN

Saum & Viebahn, rahvusvaheline tekstiilide kujundaja on spetsialiseerunud kõrgekvaliteediliste dekoratiivsete kardinatekstiilidele ja mööblikangastele. Tugev disaini meeskond Saksamaal ja kogemuste pagas on loonud väga mitmekülgse ja laiale turule meelepärase kollektsiooni.

EUSTERGERLING

Kardina- ja mööblikangaste kollektsioon koosneb mitmetest erinevatest stiilidest – klassikalisest kuni vägagi avangardseteni. Kangad on toodetud Euroopa tehastes, rakendades uusimaid tehnoloogiaid. See on Saksamaa üks suurimatest kardinatekstiilide ja mööblikangaste tootjatest.

VOIGTMANN & KRUSCHWITZ

Kardinatekstiilide kujundused ulatuvad kaasaegsete söövitatud mustritest klassikalise Florentine tüllini. Suur tähtsus on kõrgel kvaliteedil soodsa hinna eest.

KOBE

Üle maailma tunnustatud KOBE pakub laia valikut kardinatekstiile ja mööblikangaid. Selle Hollandi firma töötajatel on unikaalne kirg kangaste vastu ja esmatähtis on innovatiivsete ning kvaliteetsete toodete valmistamine.

DELIUS

Delius´e toodetud tekstiilid peavad vastu peaaegu igale väljakutsele igapäevases kasutuses. Pidevalt turgu jälgides arendatakse kangastele üha uusi omadusi. Sõltumatute instituutide testid on kinnitanud selle Saksamaa tootja kardinatekstiilide suurepäraseid omadusi ruumi pimendamisel, tulekindlusel, heli summutamisel ja valguse peegeldamisel.

CREATION BAUMANN

Creation Baumann tekstiilimaailma juhtivaim ettevõte Saksamaal, kes disainib, toodab ja müüb kvaliteetseid sisustuskangaid kogu maailmas. Pakub kõrgetasemelist ühiskondlike ruumide nõudmistele vastavat kangaste valikut.

SVENSSON

Neli põlvkonda Rootsis on loodud neid silmapaistva kvaliteedi ja kirgliku disainiga kardinakangaid, mis võimaldavad loomingulist keskkonda ning pakuvad head valguse ja heli kontrolli.