Fassaadikardinad

Kui otsite oma planeeritavale kodule efektiivset ja ilusat valguse, soojuse ning privaatsuse kontrollimise võimalust – võib olla teie lahenduseks Sunoreki pakutav elektriajamiga varustatud fassaadikardin.

Välisfassaadile paigaldatud kardinad on kõige efektiivsem kaitse päikese eest. Fassaadikardinad takistavad läbi aknaklaasi liigse päikeseenergia ruumi jõudmist ning aitavad sellega saavutada hoone liginullenergia nõudeid. Fassaadikardin on fassaadiga ühilduv esteetiline arhitektuurielement vertikaalsetele fassaadidele, üksikutele akendele ja aknaridadele, eramutes või korrusmajades.

Fassaadikardinate planeerimine on lihtne ning järgnevad soovitused teevad hilisemad kardina paigaldustööd eriti mugavaks:

  • fassaadikardinate kinnitamiseks tuleb hoone fassaad või aknaava ehitada tugevdatud ning kandva pinnaga;
  • elektriajamiga varustatud fassaadikardina toiteks soovitame vedada juba ehitustööde käigus hoone elektrikilbist aknaavadesse või nende vahetusse lähedusse vajalik toitekaabel;
  • tutvuda tuleb fassaadikardinate võimalike mõõtmetega, et ka suuremõõtmelised klaaspinnad saaks kenasti kaetud;
  • ehitustegevuse käigus hoonesse paigaldatud internetipõhine Targa Kodu keskus või elektrikilpi sisseehitatud automaatika seade, aitab fassaadikardinaid eriti nutikalt oma elurütmi järgi liikuma panna.

Fassaadiruloo

Screenkangast fassaadiruloo pakub ruumis kuumal ja päikesepaistelisel suvepäeval meeldivat varju säilitades samal ajal võimaluse nautida läbi akna või fassaadi nähtavat panoraami.

 

Fassaadiribakardin

Fassaadiribakardin pakub efektiivset kaitset päikesevalguse ja -soojuse eest. Ribade kalde reguleerimisega saab muuta sissetulevat valgushulka ja vaate ulatust ning luua ruumis privaatsust.