Akumootoriga rulood

Kõige lihtsam ja kiirem viis lisada kodustele kardinatele mugavust ja luksust, on valida akumootoriga juhitavad kardinad.

Sunoreki valikus on ainult kvaliteetsed Euroopa tarnijate akumootorid. Meie akumootorid on kiired, vaiksed,  ja sujuvad ja akumootoriga toodetele ei ole meie suures kangavalikus mingeid piiranguid.

Akumootoriga rulood sobivad kõikjale kuhu on võimalik paigaldada tavapäraseid kett või nöörjuhitavad kardinad. Akumootoriga kardina paigaldamiseks ei ole vaja vedada toitekaableid, kardin töötab sisseehitatud aku abil abil, mistõttu ei ole nähajäävaid juhtmeid ning toote disain on puhas, stiilne ja korrektne.

Akumootoriga toode peab sõltuvalt kasutamise tihedusest olema 2-3x aastas ligipääsetav laadimiseks akumootoriga kardinad töötavad ka siis, kui tormi tõttu ei ole kodus voolu.

Akumootoriga rulood saab juhtida puldist ja ka Äpi kaudu. Kardinate liigutamiseks piisab puldil ühest nupule vajutusest ja kardinad liiguvad iseseisvalt kas ühe kaupa või soovi korral liiguvad lausa kõik kardinad üheaegselt. Äpist juhtimiseks on vaja kardinatele lisaks soetada Targa kodu seade. Targa kodu seade võimaldab kardinaid iseseisvalt liikuma panna soovitud aegadel või neid juhtida ka kodust eemal olles. Näiteks on mugav panna maani ulatuvad kardinad eest ära liikuma robottolmuimeja koristamise ajaks. Meie pakume selleks oma tootevalikus kahte erinevat Targa kodu keskust.

Targa kodu keskus on väike seade, mis tuleb ühendada vooluvõrku ja internetivõrku. Selle kasutamiseks tuleb alla laadida Äpp ning pärast keskkonnas kautaja loomist, lisada kardinad. Kogu protsess on lihtne- süsteem annab juhiseid ja ühe kardina liitmine vajab kolme sammu.

Targa kodu keskuse abil saab kardinaid juhtida nii telefoni kui puldiga, mis on üks samm lähemale nutikodule. Meie Targa kodu keskuse kaudu saab lisaks kardinatele juhtida ka teisi kodu nutiseadmeid nn kõlarid, uksekell, valgustid.

Loe lisaks siit!