Getter Jaani kodu kaunistavad Sunoreki kardinad

Sunorekil on hea meel, et saime Getter Jaani koduakendele välja pakkuda parimad aknakatete lahendused nii elutuppa, magamistuppa kui ka kööki.

Kardina valik sõltub eelkõige ruumi otstarbest, akende paiknevusest, soovitud funktsionaalsusest, eelistatud disainist ja paljudest muudest teguritest. Kuna uusi aknakatete lahendusi lisandub pidevalt ning ka trendid muutuvad, soovitame kardinate valikut alustada erinevate kardina tüüpidega tutvumisest. Esimesena tuleks kardinate valikul mõelda, milline on kardina eesmärk ja millised on aknad, kuhu need paigutatakse. Eritellimusel valmistatud kardinad valmivad alati koostöös kliendiga ning võtame arvesse kõik mõtted ja soovid.

 

Kõige olulisem ruum elamises on kindlasti elutuba, kus möödub suurem osa kodusoleku ajast, kus võõrustatakse külalisi ja nauditakse koos perega ühist kvaliteetaega.

Getteri elutuppa sai Sunoreki disainerite poolt välja pakutud õhuline ja läbipaistev tüllkardin, mis varjab vaadet siseruumi päevasel ajal, ent laseb ruumi parajalt päikesevalgust.

Tulemus sai piisavalt põhjamaine, vaoshoitud ja lakooniline, mis samas säilitab kodu hubasuse ja soojuse.

 

Getteri magamistuppa sobivad ideaalselt klassikalised pimendavad kardinad kombineeritult õrna ja õhulise päevakangaga.

See kooslus annab magamistoale mitte ainult mugavuse, vaid ka staatuse, loob romantilise olustiku ning jätab viimistletud mulje.

Aknakardinad on oluline detail ruumis, mis loob koos tapeedi ja põrandakattega toa atmosfääri ja terviku.

Nagu ka elutoa, magamistoa ja teiste ruumide puhul, mängivad kardinad köögi üldmulje kujundamisel suurt rolli.

Hästi valitud köögikardin teeb köögist ruumi, kus on meeldiv nii toitu valmistada, einestada kui ka külalisi kostitada.

 

Kardinatele sobivat värvi valides arvestasime nii seinte kui ka mööbli värvi ja köögi üldise stiiliga.

Minimalistliku välimusega roomakardinad loovad Getter Jaani kööki klassikalist ilu.

Täielikult alla lastuna moodustab kardin akna ees ühtlase pinna, kuid üles tõstmisel moodustuvad kangasse dekoratiivsed voldid.

Oma funktsionaalsuselt sarnanevad roomakardinad kõige enam ruloodega, ent erinevalt ruloost annab roomakardin toale rohkem pehmust ja hubasust.

Sunorek pakub kardinaid ja aknakatete lahendusi igasse kodusse. Kasutades terviklahendust disainist paigalduseni, lood vähese vaevaga koju mõnusa atmosfääri.

Võta meiega ühendust ja oleme meelsasti Sulle ruumide sisustamisel abiks!