Uued fassaadirulood Sunoreki tooteportfellis

Sellel hooajal toob Sunorek turule täiesti uue fassaadiruloo.

Uus ruloo on eriline oma disaini poolest ning sobitub hästi nii modernse kui koduse fassaadiga. Valikus on nii ümar kui kandiline ülakassett ning rulood on võimalik standardina tellida kolmes värvitoonis, valge, antratsiit või must. Aga alati on võimalik valida sobiv toon RAL värvipaleti ulatuses.

Fassaadirulood saab valmistada nii pimendus- kui ka valgust läbilaskva screen kangaga, kolme erinevat mudelit:

  • Kanga külglukuga rulool on kangas pingul ja fikseeritud külgprofiilide sees, mis tagab selle, et toode on väga vastupidav tuulele, liigub vaikselt ja pimenduskangaga tagab täispimenduse.
  • Külgprofiilidega rulool on kanga alalatt fikseeritud profiilidega kuid kangas ise mitte. Sobib juhul, kus ei vajata täispimendust ning kõrget tuulekindlust. On soodsam alternatiiv kanga külglukuga ruloole.
  • Külgtrossidega rulool on kanga alalatt fikseeritud trossidega kuid kangas ise mitte. Sobib juhul kui külgprofiile pole soovi või võimalust fassaadile kinnitada. Ruloo on oma disaini poolest kerge ja õhuline.

Kindlasti leiate meie valikust kauni ja sobiva lahenduse, et tagada ideaalne ruumi sisekliima. Fassaadiruloodega tõrjute tuppa tungivat liigset päikesevalgust ja soojust!

Tutvuge fassaadikardinate lahendustega lähemalt või helistage meile julgesti, kontaktid leiate siit!