Mootoriga tooted – Tark kodu

Kardinate liigutamine mootoriga on suurim mugavus ja luksus. Lisaks sellele, et mootoriga kardinaid saab juhtida puldist või seinalülitist ning mitut kardinat üheaegselt ühe nupuvajutusega, pakub Targa kodu lahendus lisaks ka programeeritud juhtimise võimalust

Kui muidu on tähendanud Tark kodu ja motoriseeritud kardinad suurt automaatikasüsteemi ja spetsialistide poolt automaatika haldamist, juhtmete vedamist nii voolu kui ka lisaks autmaatika jaoks. Siis nüüdseks on kardinate automatiseerimine muutunud lihtsaks, piisab mootoriga kardinast ning väiksest digiboxi laadsest Targa kodu keskusest, millega on võimalik kogu maja sise ja väliskardinaid hallata ning panna liikuma enda soovide järgi nii kodust kui ka eemalt. Reguleeri ühte kuni mitut kardinat korraga täpselt enda päikesevajaduse jaoks.

Targa kodu seadet saab ühendada kõikide kardinatega mis töötavad aku või elektritoitel mootoriga. Kui mootoriga kardinad on juba olemas, saab Targa kodu süsteemi lisada ka olemasolevatele kardinatele. Targa kodu seade ühendatakse inetrnetivõrku, seejärel tuleb alla laadida äpp ja lisada sinna kardinad. Kardinaid saab panna liikuma kellaaja järgi, nädalapäeva järgi või kardinale lisatud anduri abil päikesepaiste ning temperatuuri järgi.

Lihtsaim võimalus Targa kodu mugavuste kasutamiseks on valida akumootoriga kardinad. Kõik Sunoreki akumootorid on vaiksed, kiired ja sujuva liikumisega. Nende paigaldus on lihtsam kui tavalisel kardinal. Akusid tuleb laadida keskmiselt 2 korda aastas. Eluiga on vähemalt viis aastat ja vajadusel saab mootoreid tootes vahetada. Meie uued akumootorid võimaldavad teha kardinaid kuni 3 meetri laiustele akendele.

Loe lisaks siit!