UUS! Sunoline voldikkardin

Esimesena Eestis pakume voldikkardinatele mugavat kettjuhtimist! Meie uus Sunoline seeria voldikkardin eristub disaini ja kõrge kvaliteedi poolest. Sunoline voldikkardinat on võimalik juhtida ka mootoriga ning automatiseerida Targa kodu keskuse või hoone automaatikaga ühendades.

Voldikkardina ketist juhtimine on turul uudne lahendus

Kettjuhtimine on tavapärase nöörjuhtimisega võrreldes mugavam, sest kardina liigutamine üles või alla on mitu korda kiirem ja lihtsam. Kerid ketist vajalikul määral ja ongi kõik! Jääb ära nöörjuhitava kardina korral vajalik nööride asendi muutmine nende vabastamiseks ja lukustamiseks ning samuti pikkade nööride nöörikogujale kerimine, et need oleks lastele ohutud ja ette ei jääks. Sunoline kettjuhitaval voldikkardinal on valikus valge, hall ja musta värvi konstruktsioon, toontoonis juhtkettide ja detailidega. Sunoline voldikkardinat saab valmistada nii tavapärasest kui kahekordsest- ilma augureata kärgkangast.

Lisaks kettjuhtimisele pakume nii akutoitel kui ka võrgutoitel elektrimootoriga juhtimise võimalust

Sunoline voldikkardina akumootor töötab ülaprofiili sisse ehitatud akupangaga, nähtavale jääb ainult 15cm pikkune antenn. Mootoriga ja kettjuhitavad tooted on samasuguse väljanägmisega ehk sama ülaprofiiliga ja on omavahel hästi kombineeritavad. Mootoriga kardinaid saab juhtida lülitist, puldist, seinapuldist või telefoni Äpist-lisades Targa kodu seadme. Sunoreki tootevalikus pakume kvaliteetseid Prantsuse mootoreid. Sunoline voldikkardinat saab valmistada kuni 3m laiusena ning 4m kõrgusena.

Külasta lähimat salongi ja tutvu lahendusega lähemalt!