Nutikas juhtimine

Motoriseeritud kardinad ja nende kaugjuhtimine on uudne ja kasvav trend! Valides mootoriga kardina, annab see kardinate liigutamisele uudse vabaduse ja lisab igapäevase mugavuse ja ohutuse kardinatele, mis on muidu rasked või asuvad halva juurdepääsuga kohtades.

Meie valikus on kaablitoitega ja akutoitel mootoriga kardinad. Akutoitel mootorite eeliseks on kardina lihtne planeerimine ja paigaldus, sest ei vaja toitekaablite vedamist mis jäävad pärast ka seinale näha. Arvestama peab ainult sellega, et akut tuleb laadida ja selleks peab kardina mehhansimile ligi pääsema. Kardina akud vajavad laadimist 2-3x aastas ja eluiga on üle 10 aasta. Me pakume ainult kvaliteetsete Euroopa tarnijate mootoreid. Valikus on erinevad mootorid- kiired, vaiksed, sujuvad, mis sobivad ka kõige nõudlikuma kliendi elustiiliga.

Et rohkemgi kaasajastada kardinaid, on võimalik lisada andureid, et soovi korral temperatuurist või päikesevalgusest sõltuvana, justkui mõtteid lugedes kardinaid automaatselt sulgeda või avada.

Sunoreki motoriseeritud kardinaid saab ühendada erinevate Targa kodu lahendustega. Tark kodu võimaldab läbi nutiseadme rakenduse juhtida kõiki kodu sise- ja väliskardinaid, nii iOS kui Android telefonidest.

Targa kodu keskus on väike lisaseade mille paigaldamine on sama lihtne kui juba olemasoleva ruuteri või digiboxi paigaldus.
Targa kodu süsteemiga on võimalik ka ühildada teiste tootjate seadmeid (targad valgustid, kliimaseadmed, automatiseeritud uksed ja väravad )

Targa juhtimise abil saab läbi Äpi panna kardinad liikuma oma soovide järgi. Võimalik on luua stsenaariumeid tubade kaupa päeva ja kellaaja järgi või erinevateks olukordadeks nn televiisori vaatamine, töötamine kodus, kodust lahkumine või tulemine- justkui kardinad loeks mõtteid. Igal pool ja igal ajal! Loe lisaks siit!