Sunoreki uus puitribakardin

Uuendatud värvivalik on koostatud Eesti disainerite poolt ja valitud spetsiaalselt eesti kodudesse sõltumata sellest kas sobib tume või hele toon. Valikus on 17 erineva tooniga naturaalset puitmaterjali ja 5 bambust, mis on puidust veidi kergem ja erineb veel selle poolest, et materjalil on näha spetsiifiline puusüü.

Suurim uudis uue toote juures on valge 50 mm ribalaiusega niisketesse ruumidesse sobiv tehispuitkardin. Kardin on turul täiesti ainulaadne. Sobib vannitubadesse, sest mehhanism on roostevabast alumiiniumist, riba materjal on PVC, kuid näeb välja nagu kena valge puit. Valikus on valge värv ja riba laiusega 50 mm.

Tänu tugevamale alumiiniumist konstruktsioonile, saab puitmaterjalist kardinaid valmistada kuni 2,7 m laiustena, bambusmaterjalist kardinate maksimumlaius on endiselt 2,4 m. Ka kardinate mootoriga juhtimine on tugevama konstruktsiooni tõttu vaiksem.

Täiustanud oleme ka ülakarbi iluliistu valmistamise tehnoloogiat, liimimise asemel kasutame klikkkinnitusi, tänu millele on see lihtsamini paigaldatav, korrektsem ja vastupidavam. Uuel tootel on suurem ribamaterjaliga toon toonis nööride, nöörinuppude ja redelite valik. Kardinaga toon-toonis on nüüd ka ülakarbi otsakorgid, kardin on mehhanismist materjalini toon-toonis ja mõjub harmooniliselt ning kaunilt.

Kutsume kõiki salongidesse uute materjalidega tutvuma ja ideid koguma.