Kaunista oma kodu roomakardinatega

Roomakardin on võimalusterohke lahendus Teie kodule. Sunorek pakub erinevate juhtimisviiside ja disainlahendustega kardinaid.

Roomakardin võib olla  lakooniline lahendus kui ka kangarohkust pakkuv lahendus Teie interjööri. Kardinas peitub nii funktsionaalsus kui ka tekstiilmaterjali pehmus. Kardin on lihtsasti hooldatav. Juba olemasoleval kardinal on lihtne kangast vahetada, et luua oma koju uus emotsioon. Meie valikuterohketest kangakollektsioonidest leiate kindlasti meelepärase kanga.

Sunorek pakub erinevate mehhanismide ja funktsionaalsusega  roomakardinaid. On tavapärased ketist või nöörist juhitavad, käepidemest liigutatavad ja mootori abil töötavad puldist või lülitiust juhitavad.

Kangavaliku osas piiranguid ei ole. Kardina võib valmistada nii läbipaistvast kui ka pimendavast kangast. Läbipaistvast kangast roomakardin täidab tüllkardina funktsiooni. Kombineerides selle sobivas kangas külgkardinatega saame põneva lahenduse klassikalise tüllkardin +külgkardin lahendusele

 

Ülima mugavuse annab kardina liigutamisvõimalustele elektrimootor. Kardinat on võimalik juhtida nii puldist või lülitist. Samuti võimaldab elektriajamiga toode ka nutilahendusi.

Tänu elektriajamile on võimalik liigutada kõrgeid, raskeid kardinaid. Samuti ebamugavas ja ligipääsmatus paigalduskohas tooteid. Suurepärane lahendus juba valmis interjööri on akumootoriga roomakardin.