Trendivärvides uus tekstiilikollektsioon

Kõikidesse Sunoreki salongidesse on jõudnud uued kangad hooaja trendivärvides ja mustrites.

Puhtad ja selged pinnad , toon-toonis sobivad kangad toovad meie kodudesse kütkestava lihtsuse ja mugavuse. Erinevad pinnatöötlused nagu kerge läige, matt villane ning sametine pind loovad koos ilusa harmoonia. Sellel hooajal kasutatakse sisekujunduse ühe lemmikuna villa ja seda just diivanite ja tugitoolide kattematerjalidena.

Nii nagu toon-toonis ja erinava pinnatöötlusega ühevärvilised kangad toovad elegantsust meie kodudesse, võib selle ka saavutada naturaalsete toonide ja materjalidega (lina, puuvill, vill ), millele šikki elegantsust lisavad trendikad metalsed toonid: vask, tume kuld. Fotol olev kangas BRILLARE

Jätkuvalt rõõmustavad silma sügavad ja erksad toonid, mis eriti kaunid sametistel ja veluursetel pindadel. Matid sametised pinnad lisavad toonile veelgi intensiivsust ja sügavust. Sügavad sinised ja rohelised toonid on paljude kangatootjate kollektsioonis ka uueks 2020 aastak. Fotol olevad kangad kollektsioonist Milano on tulekindlad (FR)

Paljud interjöörid ei võimalda kasutada suures koguses tumedaid toone kardinatena või siis üliläikivaid kangapindu. Ehk ei ole ka soovi oma kardinaid ümber vahetada. Eksklusiivsed aksessuaarid nagu padjad ja pleedid annavad kodule personaalse puudutuse. Miks mitte padjakateteks kasutada trendikaid mustreid ja sügavaid, tumedaid toone ja seeläbi oma koju moodsat värskendust tuua- sametid OSANA või SCALA või QUEEN

Läbi hooaja on olnud väga populaarsed trükimustrilised kangad. Trendikalt mõjuvad džungliteemalised mustrid, mida pakuvad ka väga paljud tapeeditootjad. Intensiivsed loodusmustrid on mitmevärvilisena kui ka kahe-värvi lahenduses. Kellele tunduvad mitmevärvilised lahendused väga suvised ja intensiivsed, siis soovitame valida pigem ühetoonilised trükimustrid. Eriti huvitavalt mõjuvad trükimustrid veluurkangastel.

Üheks teemaks kangamustrites on ka geomeetria. Geomeetrilisi mustreid leidub nii värvilistes kangastes kui ka faktuurides. Toon-toonis geomeetrilise mustriga kardin võib interjööris mõjuda pilgupüüdjana ja kogu interjööri elavdada, samas ei mõju see intensiivsena. Fotol mustriline külgkardin kangast TERRA ja külgkardina mustriga sobiv õhuke kardin kangast LUCE.

Must-valge geomeetria mõne väiksema detailina mõjub uudselt ja moodsalt. Musta ja valge põnevaid geomeetrilisi mustreid võiks pigem kasutada mõnedel väiksematel detailidel nagu padjad või tugitooli kattekangas. Must-valge geomeetriline muster interjööris on ehk liig kontrastne ja tundub konfliktne, kuid koos teiste interjööri toonidega muudab see kogu ruumi meeleolu erksaks.
01.10.2019