UUED KANGAKOLLEKTSIOONID SUNOREKIS

 Sunoreki kõigis salongides on nüüdsest valikus täiesti uued kangakollektsioonid Eestis!

ODE naturaalse välimusega kangakollektsioon ja HECO moekas ja rohket värvivalikut pakkuv kollektsioon

 

ODE kangakollektsioon rõhutab looduslikkust ja naturaalsust. Kangad on loodud puuvillast, linast ja  viskoosist. Loodussõbralikkust rõhutab ka taaskasutatud materjalidest toodetud kiud.  Samuti leiab ODE  kollektsioonist ka 100% naturaalseid kangaid.

Kollektsioon koosneb 8 ajatust kangast, naturaalses ning omavahel suurepäraselt sobivas värvipaletis.

 

 

ODE kangad on erineva tiheduse ja faktuuriga. Näiteks üheks trendikaks ja põnevaks materjaliks on kollektsioonis  bukleekangas ODE Suna. Bukleekangas sobib suurepäraselt nii kardinaks kui ka dekoratiivpatjadeks. Samuti sobib bukleekangas kollektsiooni teiste kangastega, mis  luua täiuslikke omavahel sobivaid komplekte kardinatest dekoratiivsete patjadeni. Näiteks kombineerides bukleekangast  padjad ja pehmelt langeva rustikaalse linase külgkardinaga.

Fotol on kardin pehmest ja langevast kangast ODE Taiga .

 

 

 

ODE kollektsiooni üheks eripäraks on eriti laiad kangad. Kõik kangad on laiusega  üle 300 cm kuni  320 cm. See võimaldab mugavalt ODE kangastest  valmistada suurtele akendele jätkudeta kardinaid.
Oluline on märkida ka, et kõik ODE kangad on läbinud eeltöötluse, mis annab kardinatele püsiva vormi ja  väljanägemise  ka peale pikaajalist kasutust ja hooldust. Eeltöötlus vähendab materjali kokkutõmbuvust, mis naturaalsetel kangastel on üks suuri murekohti.

Fotol on paksemast kangast ODE Gaia külgkardin

 

Kollektsioonis on samuti ka terndikust. Näiteks  kangas ODE Akeru koondab endasse hetkel pastelsed trenditoonid ja erinevad kanga faktuurid, jättes tõelise käsitöö-kanga mulje.

ODE kollektsioon  on meie salongides kergesti eristuv ja leitav, tänu näidise omanäolisele disainile.  Lisaks märgistasime täisnaturaalsed kangad märgisega  „ 100 % naturaalne “

 

HECO kollektsiooni iseloomustab suurepärase värvivalikuga ja ja täiuslikult omavahel sobivaid kombinatsioone pakkuvad kangad. Peamiselt on kangad sünteetilisest polüesterkiust, mis teeb kangad kegelt hooldatavaks.

 

 

Kollektsiooni kuulub 14 erinevat kangast, mis sobivad nii modernsetess kui ka klassikalistesse interjööridesse. Kollektsioonist leiab romantilisi prinditud mustritega kangaid, modernset geomeetriat ning söövitatud mustreid. Samuti žakaar kngaid ja lihtsamaid faktuur-pinnaga külgkardina kangaid.