Huvitavaid lahendusi

Spetsiaalsest niiskuskindlast kangast roomakardin vannitoas on kombineeritud dekoratiivse tüllkardinaga, mis varjab päevasel ajal sissevaadet, kuid ei pane akent täiesti kinni. Niiskuskindlad, ka õue sobivad kangad firmalt Tuvatex ei muuda niiskuse ja veepritsmete mõjul kuju ega värvi ning ei hakka hallitama. Kangaid võib kasutada ka õues, vahekardinateks või padjakateteks, ja neid võib jätta vihma kätte. Soovtame alati ka vannitubades, kus duššist pritsiv vesi jätaks kuivamisel tavalisele kangale plekid.

Funktsionaalne screenkangast ruloo on kombineeritud dekoratiivsete roomakardinatega. Roomakrdina allääres kasutataud ruumi sobivas toonis kanti. Screenkangas on suurepärane lahendus ereda päikese korral, sest peegeldab otsese päikesevalguse tagasi kuid ei tee tuba pimedaks. Toast näeb ka kenasti välja. Päevasel ajal kaitseb ka sissievaadet kuid õhtusel ajal näeb õuest tuppa. Kasutades aku või elektrimoorotiga mootoriga rulood on võimalik kardinaid ka puldist juhtida. Akumootor väga lihtne ja mugav lahendus, sest ei vaja elektrivoolu olemasolu kardina asukohas ning vajab USB juhtmega laadimist 2-3 korda aastas.

Väga hea lahendus aknaga vannituppa on niiskuskindlast kangast voldikkardin. Kardinat saab avada ülemisest servast ja niimoodi tuppa päevavalgust lasta. Lisaks võtab voldikkardin vähe ruumi, kinnitatakse klaasiliistu külge nii alt kui ülalt, mis võimaldab akent mugavalt koos kardinaga avada.

Uues voldikkardina kangakollektsiooni portega kangaste seerias leidub teiste põnevate ornamentide kõrval ka väga lõbus kangas vannitubadesse.

10.09.2019