Sunoreki kodukontori pakett

 

Kodukontori üheks väljakutseks on juhtida päevavalgust nii, et toas oleks mugav tööd teha. Valgus muutub kogu päeva jooksul ja tuba ei tohi olla liiga pime ega liiga päikseline, seega tuleb kardinaid pidevalt liigutada. Õnneks on kardinamaailmas olemas väga mugavad ja lihtsad lahendused .

Sunorek soovitab kodukontori paketiks akumootoriga kardinat ja akumootoriga kardinasiini

Parimaks kangakombinatsiooniks pakume screen ehk võrkkangast koos valgust mitteläbilaskva või pimendava kangaga. Screenkangas murrab tagasi ruumi tungivad päikesekiired ja võimaldab ruumis töötada nii, et ei pea tuba päriselt pimendama. Kardin saab olla vajadusel kogu päeva jooksul ees, päike tuppa ei paista ja seejuures säilib ka inspireeriv väljavaade! Koos pimenduskangast kardinaga, saab vajadusel, kui päikesekaar otse silma paistma hakkab, ka selle lisaks ette tõmmata. Screenkangaga võib teha ruloo ja pimenduskangaga siinil liikuva tekstiilkardina või vastupidi- mis on rohkem kontorilik lahendus. Kodusem ja hubasem lahendus oleks pimenduskangaga voldikkardin koos võrkkangast tekstiilkardinaga.

Akumootor võimaldab kardinaid liigutada puldi abil distantsilt või automatiseerida kardinate liikumist Targa kodu keskuse abil

Puldist juhtimise korral saab päeva jooksul mugavalt kardina asendit vastavalt päikese liikumisele reguleerida ka otse töölaua tagant. Akumootor on lihtne ja mugav- sobib kõikjale, ei vaja eelplaneerimist. Akumootoriga toodete paigaldamine on kiire ja lihtne, mootorid ei eelda elektrijuhtmete vedamist ega sellega kaasnevaid ehitustöid. Kardina tööle häälestamine ja kasutamine on sama lihtne kui teleri puldiga juhtimine.

Kodukontori pakkumise tellijale kingituseks Targa kodu keskus – Connexoon.